Technicko-obchodní specialista/ka pro trafostanice nebo vodohospodářství.

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• technické řešení projektu ve spolupráci s obchodním zástupcem a na základě
individuálních požadavků našich zákazníků
• příprava cenové nabídky na základě technického řešení
• příprava podkladů pro průběh zakázky firmou (požadavky pro objednávku, předání
zakázky konstruktérům)
• komunikace se subdodavateli

Výsledkem Vaší práce bude správné a funkční technické řešení projektu, kterým se budou řídit všechna další oddělení realizující zakázku

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce ve stabilní společnosti s mezinárodním působením na hlavní pracovní poměr
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
• Multisport karta
• příspěvek na penzijní připojištění
• možnost výuky německého a anglického jazyka
• možnost zvýhodněných telefonních firemních tarifů
• pružná pracovní doba
• vánoční odměna
• prémie a bonusy za odvedenou práci
• výplata vždy včas a včetně veškerých příplatků
• ucelený systém zapracování
• přátelský kolektiv pracující ve stabilní společnosti s nadnárodním působením

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, společnost, která je již přes 60 let předním výrobcem staveb pro energetiku, vodohospodářství, dráhu i elektromobilitu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Technicko-obchodní specialista/ka pro trafostanice nebo vodohospodářství.
Technické budovy klient vyrábí z prostorových buněk. Na zpracování vysoce kvalitního betonu navazují další stavební a technické profese. Na zakázkách pracuje celé spektrum odborníků ze stavebnictví, od hrubé stavby po dokončovací práce, od stavebních inženýrů po betonáře

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technický

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý
SAP - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• středoškolské vzdělání technického směru
• uživatelskou znalost MS Office
• řidičské oprávnění skupiny B
• velkou výhodou bude znalost systému SAP, CAD a orientace ve výkresové dokumentaci.
• ochotu naučit se nové věci
• výhodou je praxe na obdobné pozici v přípravě stavební výroby nebo vodohospodářských staveb

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4566877  Datum zveřejnění: 2.6.2023