Kuchár

JKS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Orlia 6, Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a pracovitého kuchára, ktorý sa v kuchyni cíti ako ryba vo vode. Radi by sme k sebe prijali niekoho nadšeného a zodpovedného, kto bude zdieľať našu vášeň pre varenie, je trošku kreatívny a nebojí sa výziev.

- Príprava jedál a dodržiavanie ich kvality na požadovanej úrovni
- Zodpovednosť za skladové zásoby a ich objednávanie
-Príprava jedál teplej a studenej kuchyne v reštaurácii
- Aplikovať v praxi klasické a moderné trendy gastronómie
- Príprava a tvorba menu a sezónnych menu od výberu surovín až po spôsob servírovania na tanieri
- Dodržiavanie správneho skladovania surovín a hotových jedál
- Dodržiavanie osobnej hygieny
- Dodržovanie čistoty zariadenia, pracovných plôch, náradia a súvisiacich prevádzkových priestorov
- Spolupráca na inventúrach tovaru v sklade
- Podieľanie sa na udržiavaní HACCP v zmysle platnej dokumentácie

- stabilná práca v priateľskom kolektíve a dynamickom pracovnom prostredí
- priestor na sebarealizáciu, možnosť zapojiť sa do rôznych interných projektov
- zabezpečená strava
- zabezpečené ubytovanie
- odmeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Hľadáme prevádzkara do našich reštaurácii MED MALINA a ROSTO STEAK HOUSE

Viac informácií :
www.medmalina.sk
www.rosto.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4176961  Datum zveřejnění: 6.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac