Vodič kamiónu (C+E) Anglicko, Turnusy 4/2. Letenka Zdarma, Plat €100/deň!

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Írsko, Belgicko, Holandsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho Anglického hľadáme skúsených vodičov kamiónu kategória (C+E) Truck+náves rolovačka plachta 24ton.
Práca na turnusy 4 týždne jazda/2 týždne voľno ! (jazdi sa 5 dni v týždni)
Letenky hradí zamestnávateľ !

Lokalita: Nantwich depot. “Veľká Británia”
Plat: K dispozícii su dva varianty platu a zmluvy.

Aktuálny kurz mien k dnu: 21.04.2017 ( 1 GBP = 1,196 EUR )
Platová varianta "A"
- €100/denne (jazdi sa 5 dni v týždni)
- € 50/denne (počas voľna , 2 dni v týždni)
- Zamestnávateľ hradí cestovné náklady (letenku z SVK-UK a spať)

Platová varianta "B"
- £504/týždenne + £40/bonus. (€602) týždne+bonus
- £2184/mesačne + £520/bonus kvartálne. (€2611) mesačné+bonus
- £26208/ročne + £2080/ročný bonus. (€31 333) ročne+bonus
Plat sa navýši po odpracovaní 6 mesiacoch v prípade že nemáte žiadnu nehodu nasledovne:
- £544/týždene + £40 bonus/(€650) týždne+bonsus
- £2816/mesačne + £520 bonus/(€3366) mesačne+bonsus
- £33800/mesačne + £2080 bonus/(€40409) ročne+bonsus

Požadujeme:
o Šoférov nákladných vozidiel, platný vodický preukaz skupina ( C+E ),
o Požaduje sa Digital tachograf karta, Profi karta vodiča, ADR licencia výhodou.
o Kandidát musí mať min. 25 rokov, minimálne 2 ročnú prax.
o Referencia od bývalého zamestnávateľa (tel. kontakt postačuje)
o Kandidát nesmie presahovať viac ako 6 penalty bodov.
o Skúsený vodič, zodpovedný, časovo flexibilný, ochota učiť sa novým veciam.
o Znalosti anglického jazyka základy AJ. (minimum postačuje)

Náplň práce:
Budete pracovať na zamestnanecký pomer priamo pre Anglicku firmu ako vodič kamiónu. Táto spoločnosť už ma svoje uplatnenie a spôsoby aj na Slovenskom trhu kde zamestnáva šoférov nákladnej dopravy pre tranzit. Budete jazdiť vo väčšej miere vnútroštátnu dopravu v rámci UK. Pracuje sa na smenný denne, práca zahrňa aj prenocovanie v kabíne Ťahača cca 2-3 noci v týždni. (napr: 5 dni práca / 2 dni voľno). Práca je na dlhodobo, požaduje sa skúsený vodič ktorý ma aspoň minimálne základy AJ a je samostatný, flexibilný a zodpovedný. V prípade že ste držiteľom ADR licencie výhoda. Budete pracovať na turnusy 4/2 alebo ak chcete ostať aj dlhšie tak podľa dohody zo zamestnávateľom. Zamestnávateľ už zamestnáva aj šoférov z Slovenska.

Tréning :
o V prípade potreby bude poskytnutý zamestnávateľom v prvý pracovný týždeň, avšak vyžaduje sa skúsený vodič s praxou.
o Zamestnávateľ prepláca licenciu za ADR v prípade že si o to požiadate na Slovensku, nevyhnutne vopred dohodnúť zo zamestnávateľom.
o Zamestnávateľ hradí cestovné náklady (letenky do UK a spať na SVK alebo CZ.)

Truck Flotila:
o Budete jazdiť na : DAF 105XF (ľava strana)
o Budete jazdiť na : Mercedes Actros (prava strana)

Dátum nástup do práce: ihneď,

Dovolenka:
o 28 dní platenej dovolenky pri odpracovaní 48 týždňov v roku.
o Možnosť si vziať nad rámec neplatenú dovolenku.

Dlžka pobytu:
- Turnusová práca 4 týždne práca / 2 týždne voľno,
- Možnosť pracovať dlhodobo, zmluva na dobu neurčitú, min. na 6 mesiacov a viac.

Ubytovanie:
o Provizorné bývanie v obytných karavánoch alebo obytných kontajneroch.
o Úhrada za ubytovanie : 1 vodič / pre kontajner = £40 / mesačne
o V prípade že sú 2 vodiči / pre jeden kontajner = £20 / mesačne
o K dispozícii je vybavenie , elektrina, kuchynka, práčka, sušička sprchy a WC.
o Výhoda k dispozícii firemné auto pre zamestnancov na nákupy a rozvoz na letiska.

Strava: Neuvedené, kandidát si hradí a zabezpečuje stravu samostatne, možnosť stravovania a varenia si v obytných karavanoch.

Poistenie: Hradené zamestnávateľom podľa britskej legislatívy.

Iné výhody:
o Výborne platove podmienky.
o Hradené letenky (tam-spať)
o Turnusový system práce 4 / 2
o Bez akýchkoľvek poplatkov agentúre JOB4U International.
o Riadny pracovný čas, na smeny, podľa britskej legislatívy.
o Zamestnávateľ prepláca ADR licenciu po 3 mesiacoch.
o Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
o Ubytovanie zabezpečené veľmi lacné.
o Pomoc s vybavením všetkých formalít na SVK pred odchodom a počas Vášho pobytu v UK.
o Zamestnávateľ zamestnáva - aj Slovakov

V prípade , že máte o danú prácu záujem zašlite nám životopisy v slovenskom alebo anglickom jazyku na emailovú adresu : [email protected]
Pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel. čísle : 00421/ 944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná spoločnosť. cca 25 kamiónov, Vnútroštátna doprava v rámci UK. Distribuuje sa tovar medze veľkoskladmi DHL , Tesco a pod. Práca na turnusy 4/2.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- skusený vodič C+E 24 ton.
- ochota zotrvať v práci min 6 mesiace a rok
- flexibilný, časovo neobmedzený

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3025999  Datum zveřejnění: 21.4.2017