Práca v sklade aj pre Študentov ! Rôzne lokality Holandsko, Plat - Roosendaal, Heerlen € 10,03 bez vekového obmedzenia

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€1600 -2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme vhodných uchádzačov na prácu v Logistických centrách. Pracujete pre znáčky Microsoft, Apple, Dell, Phillips, Cannon , ďalej pre sklady s medicínskymi potrebami , s oblečením a práce s kvetmi ( orechidee ).

Pracuje sa v moderných logistických centrách.
Rôzne lokality v Holandsku: (Eindhoven, Venray, Tilbury, Roosendaal, Heerlen, Moerkapelle a iné ).

Platové podmienky:

Bez vekove ho obmedzenia aj študenti €10.03 - sklad v meste Roosendaal , jedna sa o sklad s oblečením ,
sklad v meste Heerlen -€10.03 , sklad s medicínskymi potrebami

Ine sklady :
Skladník manipulant: od €6.07 - €10.28 (plat od veku)
Skladník VZV : od €6.07 - €11.93 (plat od veku)

Benefity k platu:
- príplatky za prácu v noci, víkendy a nadčasy : od 30% do 100% .
- Výplata sa uhrádza týždenne
- 8% dovolenky vyplatených každý mesiac k platu.

V prípade záujmu prosím zasielať Životopis v AJ (Anglickom jazyku)

Náplň práce:
Jedná sa o prácu pre prestížne sklady značky, Microsoft, Apple, Phillips, Canno, Dell a iné značky známe na trhu s spotrebnou elektronikou. Produkty typu PC´s, Nootebook, Tablety, Mobilné telefóny, MP3 prehrávače a iné. Pracuje sa v teplom a čistom prostredí skladu. K dispozícii sú rôzne pozicie podľa zaradenia, najčastejšie pracujete ako Picker , operátor v sklade, poprípade ak máte skúsenosti tak pracujete na pozícii VZV (vysokozdvižné vozíky). Jednoduchá práca na smeny vhodná aj pre páry a dievčatá. Pracujete v čistom a teplom prostredí skladu.

Príjemne prostredie, nenáročná práca vhodná aj pre páry a dievčatá.
Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
Dobré platové ohodnotenie.
Príplatky za nadčasy a víkendy.
Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
Zamestnávateľ poskytuje rôzne typy školení.
Zabezpečená doprava z/do práce.
Pracuje sa v teplom a čistom prostredí skladu.
Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska.
Zabezpečené ubytovanie ešte pred príchodom do Holandska.
Vhodná práca aj pre absolventov bez praxe.

Informácie o výberovom konaní

Vhodná práca aj pre páry a ženy.
Jednoduchá a nenáročná práca.
Teplé a čisté pracovné prostredie skladu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Práca v logistike a skladoch pre prestížne svetové značky ktoré sú známe na trhu s spotrebnou elektronikou, Microsoft, Apple, Dell, Phillips,
Medicínske spoločnosti
Spoločnosť na pestovanie orchideí .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné, skladový manipulant

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať nadčasy a víkendy
Flexibilita , zodpovedný pracovník

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3429835  Datum zveřejnění: 24.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: €1600 -2000