Izolater plochých striech (lepenkové pasy) aj bez NJ !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
2 608 EUR/mesiacNavýšenie mzdy po skúšobnej dobe. Transport z/do práce v rámci DE zabezpečený bezplatne !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre šikovného Izolatera plochych striech (lepenkové pasy !) bez NJ !
Oblasť pôsobenia: rekonštrukcie bytov a domov.

Nemecká pracovná zmluvu. "Zamestnanec" !

Lokalita práce:
Nemecko: Sevérne Porýnie - Vestfalsko, Gutersloh.

Platové podmienky:
€16.00 /hod. – kvalifikovaný izolatér.
€2.608 a viac./ mesačne.

Benefity k platu:
Nadčasy v práci možne – príplatky podľa legislatívy !
Transport z / do práce Zdarma !

Pracovný fond 163 hod./mesačne.
Pracuje sa 5 dni v týždni + (nadčasy možné po dohode).

Ubytovanie zabezpečené: za poplatok €250/mesiac/osoba.
Pracovné náradie, zabezpečí zamestnávateľ.
Požaduje sa skúsený izolater práca s horákom lepenkové pasy prax 3 roky.
Služobná doprava z/do práce v rámci Nemecká zabezpečená Zamestnávateľom!
Práca pre Izolatéra aj bez znalosti NJ !

Jedná sa o prácu pre Nemecku firmu. Pracuje sa v skupine 2 pracovníkov. Vašou náplňou bude zateplenie plochej strechy polystyrénom do spádu, následne sa dava na polystyrén pokládka prvej vrstvy lepkového pasu a potom druhá vrstva lepenkový pásu, práca s horákom – oheň, práca na plochých strechách ! Rekonštrukcie, renovácie, bytov a rodinných domov. Bližšie info nájdeš TU: VIDEO link: https://www.youtube.com/watch?v=hGadSg2Q27M

Práca na Nemecku zmluvu (zamestnanec).
Garantované hodiny a výplaty !
Umiestníme aj bez znalosti NJ.
Preplácané nadčasy podľa legislatívy.
Navýšenie mzdy po skúšobnej dobe !
Ubytovanie zabezpečené !
Asistencia v SJ jazyku v práci na firme a úradoch !
Nové pracovné skúsenosti, možnosť zdokonaliť úroveň / NJ.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

V prípade , že máte záujem o prácu Nemecku, pošlite nám životopis v Nemeckom alebo Slovenskom jazyku alebo nás kontaktujte telefonicky: 00421/ 944 258 690, 00421 915 231 715

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo, výroba, stavby, remeselné pozície a iné odvetvia. Lokalita Severné Porýnie Vestfalsko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skladník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

Skúsený Izolater plochých striech .
Prax v tomto obore aspoň 3 roky.
Znalosť použivanie horáka s ohňom a lepenkový pas pri práci
Vhodné pre tých čo sa neboja práce vo výškach.
Práca aj bez znalosti NJ !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.
Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, murári, tesary, zvárači, izolatery, CNC nastavovač a iné)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Námestie SNP 19
960 01 Zvolen

ID: 3924328  Datum zveřejnění: 15.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 608 EUR/mesiac