Obkladač. €2070 netto ! Zamestnanec pre Živnostníkov €20.00/m2.! Ubytovanie zabezpečené !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď po dohode
1 700 - 2 070 EUR/mesiac€18.00 – €20.00/m2. – SZČO pracovník. €1.700 - €2.070 mesiac / netto, podmienené výkonom / m2. Zamestnanec. 13 & 14 plat navyše ! Ubytovanie Zdarma (pre zamestnanca)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu pre Rakúsku firmu. Lokalita okolie Viedňe, Linzu, Salzburgu, a iné lokality. Práca v prevažne v interiéry, stavebná činnosť, výstavba rodinných domov, komerčné budovy, reprezentatívne budovy, obchodné domy, – veľké projekty. Požadujeme Obkladač – Dláždič, Fachmana, pre obkladačské práce, vyrovnanie podkladu, pokládka dlažby , alebo pokládka obkladačiek na stenu, WC, predsiene, kúpelne, haly a spol. priestory v komerčných objektoch iné. Požaduje sa skúsený flexibilný, zodpovedný samostatne zručný pracovník. Predošle pracovné skúsenosti ako obkladač nutné. Vhodné poslať referenčné fotky Vašej práce.

Práca na Rakúsku zmluvu (zamestnanec).
Práca dostupná aj pre SZČO (Živnostník).
Výkonnostné hodnotenie v práci (m2)
Diety na stravu cca.€100 /mesačne.
13 & 14 plat navyše v roku !
Garantované práca, zárobky !
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom Zdarma (zamestnanec) !
Možnosť práce aj pre partiu 2 a viac.
Postačuje lepšie základy NJ aspoň jedného z partie !
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Možnosť práce na turnusy !
Možnosť práce v okolí Viedne, Linzu, Salzburgu a iné reigiony!
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Informácie o výberovom konaní

Vhodné pre odborníka v stavebníctve.
Prax ako obkladač - dláždič nutná.
Možnosť aj pre partie.
Auto +NJ aspoň lepšie základy z 1 z partie potrebné.
Posielať Vaše životopis v NJ alebo SJ.
Referenčné foto Vašej práce výhodne !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rakúska stavebná spoločnosť, zaoberajúca sa prevažne obkladmi, dlažbami v stavebníctve pre novostavby, rodinne domy, byty, výstavby, obchodné centra, komerčné objekty a pod. Pracuje cca 300 obkladačov, murárov,.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné práce. Murár - Obkladač.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo, Obkladač, Murár.

Počet rokov praxe

3

Samostatný pracovník.
Prax v obore ako obkladač - dlaždič aspoň 3 roky.
Pracovať zodpovedne .
Znalosť práce obkladač, fachman !
Aspoň základy NJ A - level (dohovoriť sa v práci)
Vlastné auto na prácu.
Zotrvať v práci aspoň 6 mesiacov .

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3928792  Datum zveřejnění: 24.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac