Reagujte bez životopisu

Šalovač Betonár, Turnusy 6/2, SZČO /OSVČ, aj Bez znalosti ANJ, Slovenský kolektív. Zárobok €3.813

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď po dohode
3 818 - 3 819 EUR/mesiacDoprava rámci NL Zdarma ! Profi-náradie a oblečenie Zdarma ! Turnusová práca 6/2. Lacné ubytovanie zabezpečené. Dlhodobá práca garancia hodin.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre Šalovača - Betonovanie. Práce sa vykonávaju na SZČO/OSVČ . Práca je na turnusy v Slovensko – Českom kolektíve. Možnosť práce aj bez ANJ. Celoročná práca , garancia hodiny a zárobku. Ubytovanie, náradie, + služobná doprava zabezpečené.

Platové podmienky:
€16.00/ hod.
€3.813/mesačne (pri odpracovaní 55 hod / týždeň)
Fakturácia mesačne, splatnosť 14 dní.
Záloha €300 / na účet možná od 5 dňa !

Benefity:
Doprava z/do práce poskytnutá ZDARMA v rámci NL !
Pracovné profi-náradie na zákazky poskytnutá ZDARMA !
Pracovné oblečenie do exterieru preplatené !

Náplň práce:
Jedná sa o prácu v exteriéry, (práce na novo budovanej rýchlostnej ceste) v okolí Rotterdam. Budete pracovať ako 4 členná koordinovaná skupina. Jednoduché práce pre robotníka, budete montovať šalovacie dielce ( už vopred vyrobené na mieru,) do výšky 2m a dĺžky 20m v celku. Následne budete betónovať za pomoci Pumpa-domiešavač + vybrovať beton). Armatúra je už hotová – hotový prefabrikáť, nerobíte s armovaním. Pri vyzretosti betónu cca 24h, debnenie demontujete, začistíte a následne sa to opakuje denne. Norma je zabetónovať 1 dielec o rozmeroch 2m x 20m v celku za deň. Jedná sa o Betónové zátarasy ktoré sa využívajú ako stredové zvodidla na diaľnici a pod.

Vhodné pre robotníka ktorý má už povedomie o práci pri betónovaní a šalovaní „debnení“, hlavne vie čo je práca 10 hod v exteriéry. ANJ je výhoda ale nie podmienka.

Dobré platové ohodnotenie.
Stabilne hodiny v práci.
Turnusová práca 6/2 alebo dohoda možná.
Služobne auto z/do práce a nákupy ZDARMA !
Profi-náradie zabezpečené na zákazku ZDARMA!
Pracovné oblečenie do exterieru PREPLATENÉ!
Ubytovanie zabezpečené po príchode.
Nenáročná práca Slovensko - Český kolektív.
Pravidelné úhrady faktúry.
Záloha €300/možná na vyžiadanie.
Ušetrite financie na vlastne náradie a dopravu.!
ANJ výhoda nie podmienka. Umiestnime aj bez znalosti ANJ. (Slovenský kolektív).

V prípade záujmu nám zašlite životopis + profilové foto na : [email protected]
Kontakt : 00421/944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebníctvo, realizácie, rekonštukcie, výstavba cestnej rýchlostnej komunikácie, Stavebníctvo, pozemné staviteľstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Tesár, Šalovač, Murár, Montér, Stavebný pracovník.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Tesár, Šalovač, Betonár, Monter, Stavebný robotník.

Počet rokov praxe

2

Výhoda ak máte prax v oblasti Murár,Tesár, Debenenie, alebo podobné v HS - stavebníctvo.
Zodpovedný, flexibilný, prakticky zmýšľajúci.
Bezúhonnosť, čistý register trestov.
Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhodobo.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3991232  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 818 EUR/mesiac