Stolár stavebný , Turnusy 6/2, SZČO /OSVČ, Bez znalosti AJ, SVK-CZ kolektív.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
3 250 - 3 574 EUR/mesiacDoprava Zdarma Náradie Zdarma Turnusy podľa dohody Ubytovanie zabezpečené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia: Stolár stavebný.
Lokalita: Holandsko , Nemecko, Slovensko !
Lokalita bude určená podľa dohody a potrieb konkrétnej zákazky.

Plat: €15.00/hod. "brutto"
cca. €3.574/mesačne pri 55 hod v týždni

Náplň práce:
Osadenie parapety a obložky na špalety okenného otvoru: Práca v interiéry a exteriéry pre novostavby a renovácie rodinných domov, Montáž drevených parapetných dosiek v interiéry taktiež demontáž starých a montáž nových drevených obložiek na špaletu okolo okien „špalety obložené drevom“
Pracovník s praxou, práca z rozumom zmysel na precíznosť a detail, vedieť pracovať s uhlovou pílou, rezanie uhlov , zameranie, a pod.

Dobré platové ohodnotenie.
Stabilne hodiny v práci.
Turnusová práca 6/2 alebo dohoda možná.
Služobne auto z/do práce ZDARMA.
Náradie zabezpečené na zákazku ZDARMA.
Ubytovanie zabezpečené po príchode.
Nenáročná práca Slovensko -Český kolektív.
Pravidelné úhrady faktúry.
Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
Nepotrebujete vlastne náradie ani dopravu.
NIE je požadovaná znalosť cudzieho jazyka (SVK-CZ kolektív).

V prípade záujmu nám zašlite životopis v SJ /ČJ alebo na : [email protected]
Kontakt : 00421/944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebníctvo, renovácie bytov, rodinne domy .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdělání v oboru

Stolár stavebný

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Stolár, Tesár, Murár...
2

Prax ako Stolár/Tesár, aspoň 2 roky a viac.
Výučný list výhoda (nie však podmienka)
Zodpovedný , flexibilný ,
Bezúhonnosť, čistý register trestov.
Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhšie.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.
Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, murári, tesary, zvárači, izolatery, CNC nastavovač a iné)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Námestie SNP 19
960 01 Zvolen
ID: 3991232  Datum zveřejnění: 24.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 250 EUR/mesiac