Automechanici pre medzinárodnu spoločnosť v Rakúsku (Salzburg).

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Od 3 300 EUR/mesiac13+ 14 plat , vianočné odmeny. Ubytovanie zdarma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mechanikov pre prepravnú spoločnosť . Jedná sa o osobné automobily / vany .
Lokalita: Salzburg - Rakúsko.

Platové podmienky:
Plat : €3.300 / mesiac "brutto"
Plat : €2.150 / mesiac "netto"
+ 13 a 14 v roku navyše.
+ Zdarma Ubytovanie (jednolôžková izba)
+ Rakúska pracovná zmluva.

Plat uvedený za prácu 38 hod v týždni.
Dlhodobá práca.
Kvalitatívne vybavenie dielni - garáže, a moderné pracovné prostredie.

Pracovná náplň:
Práca mechanika zahŕňa : bežné mechanické opravy a údržba jednotlivých časti osobných vozidiel. Jedná sa o osobné automobily, poprípade je dostupnosť práce aj na prevádzke pneuservis ( prezúvanie a výmena kolies a pneumatík )
Vyžadujeme prax minimálne 3 roky a komunikatívnu úroveň NJ .

- 13 & 14 plat v roku navyše.
- Rakúska pracovná zmluva.
- Dlhodobá práca pre mechanikov.
- Moderne vybavenie prevádzok spoločnosti.
- Kvalitné ubytovanie poskytnuté zdarma.

Ak máte záujem o prácu a spĺňate požiadavky , pošlite nám životopis v NJ na emailovú adresu : [email protected]
Telefón: +421/944 258 690. +421 915 231 517

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Automobil servis & Medzinárodná prepravná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Pneu-mechanik.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automechanik - Pneumechanik

Počet rokov praxe

3

- Prax ako mechanik alebo pracovník pneuservisu
aspoň 3 roky .
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.
- Vlastné auto k dispozícii.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4004695  Datum zveřejnění: 26.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac