Zvárači MIG-MAG 135 ! Plat 6.825 / mesačne.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 850 EUR/mesiac+ diéty za deň "netto"

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme zváračov MIG-MAG 135, a TIG 141.

Platové podmienky:
30.00 – 35.00/ hod. „brutto“
5.850 – 6.825 / mesačne (pri 45 hod/týždni)
15.00 – 18.00/ diéty na deň „netto“

Plat zohľadnený podľa vašich odbornosti a praktických skúsenosti!
Zálohové platby (možne dohodnúť na firme).
Pracovná zmluva (zamestnanec).

Požiadavky:
Skúsený Zvárači (MIG-MAG 135 čierny materiál, kov, liatina, TIG 141 nerez)
Prax v obore minimálne aspoň 3 roky.
Vlastné auto !
Referenčné foto práce výhoda.
Životopis zaslať v NJ jazyku.
Znalosť NJ A2-B1 level“ schopnosť sa dohovoriť.

Náplň práce:
Jedná sa o prácu Zváračov. Jedná sa o prevažne o strojárenské a občas aj potravinárske priemyselné projekty. Zváranie metóda MIG-MAG 135-136 čierny materiál (železo alebo liatina) , Taktiež aj zvárači TIG 141, nerez na potrubia tenkostenný materiál. Práca v interiéry na dielni celoročne. Zvárač by mal byť zručný vedieť čítať výkresovú dokumentáciu. Prax a skúsenosti potrebné pri tejto práci. Práca je na dlhodobo.

Pracovná zmluva podľa platnej legislatívy!
Dobré platové ohodnotenie.
Vyplácané diéty za pracovný deň.
Výplaty možne už Týždenne!
Množstvo pracovný hodín !
Ubytovanie zabezpečené.
Asistencia zamestnávateľa s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca
Garancia pracovných hodín & zárobku !
Vypracovaný Plán cesty na miesto určenia.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU a CH.

V prípade záujmu, zašlite životopis v NJ na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Zabezpečovanie pracovného personálu v oblasti stavebníctvo , strojárenstvo apod!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zvárač, strojárenský priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Zvárač, strojárenstvo a potravinárskou - chemicky priemysel.

Počet rokov praxe

3

Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhšie.
Prax v obore 3 roky a viac.
Manuálna zručnosť .
Platný zváračský certifikát.
Znalosť čítať výkresové dokumentácie.
Vlastné auto.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4068386  Datum zveřejnění: 25.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 850 EUR/mesiac