Skladník / skladníčka Syncreon, CEVA, Jumbo, a iné. €10.73-€12.14, Nedeľa, €22.00/hod. Extra bonus do €375. Doprava a ubytovanie zabezpečené!

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
1 700 - 2 200 EUR/mesiac+ do €375 extra bonus (Venray & Eindhoven) + €25/týždeň (dochádzkový bonus) + 8.1% ADV príplatky + 8.33% dovolenkové príplatky + 100% zmenové príplatky + €0.18/km pre vlastnú dopravu + Bonus v prípade vodiča na služobnom aute. + Doprava z/do práce zdarma (pre určité sklady)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat:
od €10.73 až €12.14
+ €25/týždenne (1 mesiac) dochádzkový bonus.
+ €375 extra bonus (CEVA Venray & Eindhoven)
+ 8.1 % ADV príplatky. (Jumbo & Albert Heijn)
+ 8.33% dovolenka k mzde.
+ 100% zmenové príplatky.
+ €0.18 /km príplatky vlastná doprava auto.
+ Príplatky pre vodiča služobného auta
+ Zdarma doprava (Jumbo & Albert Heijn)

Logistické centrá : Rotterdam , Bleiswijk, Eindhoven, Tilburg, Den Bosch, Roosedaal, Venray, Heerlen, Tilburg, Waalwijk , Moerkapelle a iné...

Jedná sa rôzne typy Distribučných centier, Logistika sklady:
Syncreon - Elektronika Apple, Dell, Philips a iné.
CEVA - Elektronika, Medicínske zariadenia , značkové oblečenie a pod.
XPO - značkové oblečenie a módne doplnky
So Natural - práca s kvetmi orchidea vhodné pre dievčatá.
Jumbo + Albert Heijn, všetok tovar od drogérie , cukrovinky až po ovocie zeleninu.
Pracujete na rôznych sekciách ako order picker, expedient a pod. Práca vhodná aj pre páry, dievčatá, muži a skupiny. Nenáročná práca , zaškolenie na mieste.

Práca vhodná pre všetkých, páry, muži, skupiny !
8.1% ADV príplatky.
8.33% Dovolenka k mzde.
100% Zmenové príplatky.
€375 Bonus extra (CEVA Venray a Eindhoven).
€25/týždeň Bonus dochádzkový.
€0.18/km Bonus vlastná doprava auto.
Príplatky pre vodiča služobného auta.
Zdarma služobná doprava (Jumbo, Albert Heijn)
Od 13 týždňa v práci navýšenie základnej mzdy.
Ubytovanie zabezpečené pre príchodom do NL a strhávané až z výplaty.
Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca.
Možnosť sa kariérneho postupu v práci.
Asistencia pri organizácii dopravy letenky , bus a iné do Holandska.
Asistencia pri vrátené dani z krajín EU .

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis v ANJ na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Distribúcia , Logistická, Produkcia , Doprava, expedícia, personálny leasing.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skladník, Operátor.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na smeny.
Byť flexibilný v práci.
Ochota pracovať minimálne 2 mesiace a viac.
Znalosť ANJ - B1 level. (dohovoriť sa v práci)

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4155290  Datum zveřejnění: 4.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac