Kontrolór kvality pre Mercedes/Porsche, Auto-priemysel, Základy NJ / ANJ ! vhodné pre pári aj dievčatá. Plat €12.74/hod + príplatky!

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
1 811 - 2 208 EUR/mesiac+ príplatky za nočné, víkend, sviatky. + navýšenie platu po už po 6 týždňoch práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky.
od €10.15 – €12.74 /hod. „brutto“
cca. €2.208 / mesačne. (pri 40h/týždeň)
+7% = 6 týždne,
+10% = 3 mesiace
+15% = 5 mesiace,
+22% = 7 mesiace
+ 100% sviatky, + 50% Nedeľa, +25% nočné.
+ Vianočný bonus (ak pracujete aspoň 6 mesiace)

Pracovná náplň.
Jedná sa o prácu jednoduchú, nenáročnú prácu vhodnú pre dievčatá, parí aj študenti. Pracujete pre automobilový priemysel značky Mercedes/Porsche. Vaša úloha bude kontrolór kvality a jednoduchá montáž plastových komponentov pre prístrojové dosky interiér aut ale aj iné plast komponenty pre Telefóny. Kontrola kvality výrobku od dodávateľa, Testovanie výrobku pre ďalším spracovaním v produkcii, vedenie dokumentácii o kvalite alebo defektov výrobkov, jednoduchá montáž výrobku a pod. Zaškolenie na mieste, predošle prax alebo skúsenosti na kvalite alebo podobnom oddelení výhoda nie však podmienka, vhodné aj pre absolventa školy. Znalosť NJ A2- B1 preferovaná, avšak na oddel. Hero „Muži“ – je možnosť s NJ ale aj ANJ.

Ide o 2-3 / smenu prevádzku.
Ubytovanie zabezpečené v apartmánoch !

Prijemné pracovné prostredie.
Nemecká pracovná zmluva.
Práca vhodná pre dievčatá, pári aj Študentov počas celého roka!
Nenáročná práca na kvalite plastov v produkcii.
Pracujete pre dodávateľa značky Mercedes a Porsche !
Práca v interiéry, čisté pracovné prostredie.
Dobré platové ohodnotenie a príplatky za smeny !
Možnosť pracovať nadčasy a víkendy a sviatky po dohode.
Ubytovanie zabezpečené blízkosti pracoviska za €11-€13/deň !
Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe. Asistencia s vrátením dani z krajín EU.
Asistencia pri celom výberovom procese, organizácia dopravy.

V prípade záujmu o prácu nám zašlite Váš životopis v NJ alebo ANJ na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Personálny leasing, dodávateľ plast komponentov pre Mercedes/Porsche, automobil priemysel, produkcia-kontrola kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kontrolór kvality, Montážnik, Produkcia, Výroba pre auto priemysel.

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Kvalita, Výroba, produkcia, auto - priemysel, plast komponenty.

Zmysel pre detail a kvalitu !
Ochota pracovať min 3 mesiace a viac.
Lepšie základy NJ sa preferuje .
Oddel chlapci : Ak sú min základy NJ tak alternatívne možnosť s ANJ aspoň základná komunikácia.
Ochota pracovať na smeny !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4178870  Datum zveřejnění: 8.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 811 EUR/mesiac