Hotelový personál do hotelov v Rakúsku.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
2 000 - 2 350 EUR/mesiac+13+14 plat v roku navyše + Tips (prepitné od zákazníkov) + Strava Zdarma + Ubytovanie Zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich partnerov, hľadáme sezónny hotelový personál do hotelových sietí v oblasti Tirolsko - Rakúsko.
Máme k dispozícii kumulované pozície : čašník/čká, pomocná obsluha na izbu, chyžná a pod...

Práca v peknom prostredí Álp oblasť Tirolska-Rakúska, v okolí množstvo možnosti na turistiku alebo lyžiarske strediska. Jedná sa o pekne hotely s wellness. Hotely su od 3* až 5* hotely. Možnosti práce pre jednotlivcov ale aj pári. Väčšina hotelov poskytujú ubytovanie aj stravu Zdarma ! alebo za výhodných podmienok. Ubytovanie pre zamestnancov buď priamo v hotely alebo blízkosti areálu rezortu hotela. Práca je aktuálna ihneď sezónna začína od November až Maj .

Dobré platové podmienky.
Ubytovanie a strava ZDARMA ! alebo zvýhodnene podmienky.
Zmluva priamo z Hotelom !
Garancia pracovných hodín a možnosť nadčasov.
Pekné hotely s wellness.
Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v NJ.
Vhodné aj pre Absolventov Hotelovej školy.
Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Rakúska a počas pobytu.
Možnosť pracovného postupu.
Možnosť zabezpečenia vrátenia dani s EU krajín.

V prípade, záujmu o prácu v Hotely, pošlite nám životopis + foto v Nemeckom jazyku na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotelová sieť s wellness. Poskytuje služby v oblasti Gastronómie a ubytovanie, rekreačné služby, zákaznícky servis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, hotelierstvo, služby a pod.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Požaduje sa predošlá prax v danom obore.
Skúsenosť s prácou v Hotely alebo Reštaurácii.
Znalosť NJ potrebná B1 level.
Výučný list je výhoda nie však podmienka.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4193467  Datum zveřejnění: 29.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac