Kumulované práce v stavebníctve Švajčiarsko/Rakúsko /Nemecko/ Na zmluvu ! Vhodné aj pre partie ! Dobrý plat/diety/ubytovanie zabezpečené !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď po dohode.
Mzdové podmienky (brutto)
5 200 - 6 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášich klientov ktorý posobia v Švajčiarsku, Rakúsku a Nemecku, hľadáme pracovníkov na kumulované stavebné profesie v stavebnom priemysle. Možnosti práce pre (Tesar, Stolar, Fasádnik, Omietkar, Murar, Maliar, Sadrokaton,Pokrývač striech...) V prípade že máte pracovné skusenosti v Stavebníctve nevahajte nás kontaktovať pre bližšie informácie.

Platové podmienky.
CHF 5.500 – CHF 6.500 / "brutto"mesačne / Švajčiarsko
€ 3.150 - €3.550 / "brutto" mesačne / Rakusko / Nemecko/

Plat zohľadnený podľa vašej odbornosti a praktických skúsenosti!
Týždenne vyplácanie (možne dohodnúť na firme)
Švajčiarska/Rakuská/Nemecká/ pracovná zmluva (zamestnanec).

Podmienka:
Dohovoriť sa NJ apoň jeden z partie 2-och.
Vlastné auto alebo auto na partiu 2-och.
Prax v odbore aspoň 3 roky.

Príjmame stavebných pracovníkov. Vhodné aj partie ideálne 2-och.
Jedná sa o kumulovné pozicie v stavebnom sektore. Hlavná obalsť posobenia, zemné práce, novostavby - hruba stavba, rekonštrukcie , montážne práce pre Drevo domy a pod. Všetky tieto práce su dostupne pre jednotlivca alebo partiu 2-och robotníkov. Práce su na dlhodobo. Podľa Vaších preferencii a odbornej znalosti vykonávate jednotlivé práce na stavenisku. Práca su situavané v Švajčiarsko, Rakúsko, Nemecko, pracujete na pracovnú zmluvu podľa platnej legislativy v danej krajine. Vlastné auto, alebo auto min pre 2-och v partii nutné.

Pracovná zmluva.
NJ aspoň 1 z partie 2-och !
Zamestnávateľ preferuje NJ.
Dobré platové ohodnotenie.
Vyplácane diéty za pracovný deň.
Zálohové platby možne už Týždenne!
Množstvo pracovný hodín !
Ubytovanie zabezpečené pred Vašim príchodom !
Asistencia partnera s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Vypracovaný Plán cesty na miesto určenia.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU a CH.

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v Nemeckom jazyku na email: [email protected]
Preferujeme "Fachmann" ktorý už majú skúsenosti s prácou v stavebnom sektore ! Prosim pomocníci nevolať !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebný priemysel, Rekonštrukcie a výstavba Drevo domy, Montované sendvičové stavby, Drevené obklady interier, montáže okien, drevené opláštenie budov-odvetrané fasády, terasy, pergoly, krovy a nosné konštrukcie, stavebný stolári. Murári, Pokryvači striech a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný robotník, Tesar, Stolár, Fasádnik, Murár, Sadrokarton.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctov, Stavebné práce, Rekonštrukcie domov, drevodomy,

Počet rokov praxe

3

Tesár, Stolár Murár, akakoľvek znalosť a dostatočné skúsenosti práce v Stavebníctve.
Prax v obore min 3 roky.
Vyučný list v danom odbore výhoda nie podmienka.
Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhodobo.
Dohovoriť sa NJ aspoň 1 z partie 2-och.
Na staveniskách sa preferuje NJ !
Vlastné auto kvôli dochádzke z/do práce !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4242261  Datum zveřejnění: 19.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 200 EUR/mesiac