Murári. Práca okolie Viedňe, taktiež aj celoplošne Rakúsko.Plat od €2.400 "netto" Ubytovanie Zdarma ! NJ nutnosť..

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
2 400 EUR/mesiacUbytovanie zabezpečené Zdarma. Možnosť čiastočne prepolatiť cetovné náklady.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky:
od €2.400 / mesačne "netto"

Vieme zabezpečiť aj ine stavebné a techniké pozície v Rakúsku.
Bližšie info na www.job4uslovakia.sk alebo [email protected]

Pracovná činnosť:
Práca v prevažne v stavebníctve, rekonštrukcie, výstavba rod. domy, komerčné budovy. Požaduje sa skúsený a samostatný Murár s praxou aspoň 3 roky a viac. Jedna sa bežne práce ako je realizácia cementových alebo anyhdritových poterov, betónovanie, šalovanie, murovanie nosnej steny, priečky a pod. Nemecky jazyk na úrovni takej aby ste sa vedeli dohovoriť v práci a na firme, Vhodne aspoň 1 z 2 vedel NJ. Vlastné auto min na partiu 2 potrebné.

Práca v Viedni a okolie, ale aj celoplošne v rámci AT.
Nadčasy dostupné pod dohode.
Rakúska pracovná zmluva.
Dobré platové ohodnotenie.
13&14 plat navyše v roku.
Vyplácane diéty netto !
Príplatky za nadčasy.
Ubytovanie poskytované zamestnávateľom ZDARMA !
Asistencia Rakúskeho partnera s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
Garancia pracovných hodín & zárobku !
Možnosť preplatiť cestovné náklady.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

V prípade záujmu nám zašlite životopis v NJ na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient pôsobí v oblasti stavebného sektoru, Rekonštrukcie a výstava nových domov, všeobecné stavebníctvo, personálny leasing.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Murár, Tesár, Maliar a iné stavebné profesie.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Murár stavebníctvo.

Počet rokov praxe

3

Ochotný pracovať min 3 mesiace a dlhodobo.
Skúsený a zodpovednú Murár.
Prax aspoň 3 roky.
Vodičský preukaz a auto.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4414127  Datum zveřejnění: 30.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac