Elektrikári SZČO - Turnus 17/9 dní. Partie vítane. €3.740-€4.301 "netto" za Turnus ! Ubytovanie zabezpečené. Slovenský kolektív !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď po dohode
3 740 - 4 301 EUR/mesiac+ možnosť služobne auto + možnosť služobné náradie + Vačši zarobok pri dlhšom turnuse

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera hľadáme na pozície: Elektrikári SZČO "živnostník" prevažne pre stavebný sektor, bytové časti, občasne aj Elektrikári do priemyslu a automatizácie.

Lokalita práce sú : Nemecko celoplošne, občasne aj Rakúsko.
Spresníme pri Tel konzultácii.

Platové podmienky v závislosti od praxe, certifikácia a skúsenosti .
od €20.00 – €23.00 hod/ „netto“
cca. €3.740 – €4.301 / 17 dňoví turnus
Km preplatené v prípade presunu na iný projekt
Zárobok je väčši v prípade že sa partia dohodne na dlhšom turnuse ako je 17 dni.

Požiadavky.
Samostatný Elektrikár: (Kabeláž, zásuvky, vypínače, stavebná elektroinštalácia, rozvádzače, svietidla a pod.)
Výučný list, alebo platná vyhláška min & 21.
Znalosť NJ- A2-B1 level aspoň 1 v partii.
Prax v odbore aspoň 2 roky. Vodičský preukaz „B“ + auto na partiu výhoda. Vlastné príručné náradie akú vŕtačka + flexa. Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhodobo.

Pracovná náplň.
Stavebná elektroinštalácie bytov, domov, kancelárií, administratívnych budov, výrobných hál a priemyselných objektov. Montáž vypínačov a zásuviek, ističov, káblov, snímačov, senzorov a iného elektroinštalačného vybavenia. Inštalácia novej kabeláže s vysekaním drážok , demontáž starej kabeláže, montáž káblových trás.
Montáž svietidiel, lámp a inštalačných prvkov (interiér a exteriér), verejné osvetlenie, montáže a zapojenie svietidiel rôznych druhov od jednoduchých až po priemyselné svietidlá, núdzové osvetlenia
Štruktúrovaná kabeláž sietí podľa platných noriem, dátové rozvádzače, dátové zásuvky, ESP, HSP. Vlastné príručne náradie , akú vŕtačka, flexa a iné bežné pre elektrikára.

Možnosti práce celoplošne na území Nemecka ojedinele aj Rakúsko.
Práca na živnosť !
Turnusová práca voliteľne alebo (17 /9 dni)
Dobré platové ohodnotenie.
Možnosť požiadať o služobné auto aj náradie !
Nenáročné elektroinštalačné práce.
Pravidelné turnusy – množstvo pracovných hodín.
Ubytovanie zabezpečené !
NJ jazyk postačuje 1 z partie !
Asistencia objednávateľa s úradným prekladom a na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
Garancia pracovných hodín & zárobku !
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

V prípade záujmu o tuto prácu nám zašlite životopisy v NJ alebo SJ + foto na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť vykonáva práce na Turnusy pre Elektroinštalačné práce v priemysle a stavebníctve, Údržbárske práce v stavebníctve a pod..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, Elektromontér, Elektrotechnik,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektroinštalácie, Elektrikár stavebný, prevádzkový, priemyselný.

Počet rokov praxe

2

Znalosť práce, rozumie projektovej dokumentácii.
Znalosť NJ aspoň 1 z partie.
Vlastné auto a príslušné náradie výhoda.
Výučný list alebo vyhláška & 21 min.
Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhodobo.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4434064  Datum zveřejnění: 27.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 740 EUR/mesiac