Hotelový personal - Kumulované pozície. Ubytovanie & Strava Zdarma ! Sezoná práca do Marca 2023 Hotely & SPA.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
2 100 - 3 800 EUR/mesiacUbytovanie a strava zabezpečená Zdarma !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov v Rakúsku, hľadáme záujemcov na kumulované pozície pre Hotely & SPA. Zimné dovolenkové rezorty Tirol - Rakusko.

Platové podmienky:
Platy su uvedené v „netto“ Ubytovanie a strava Zdarma !
od €1.500 – Housekeeper (Chyžná)
od €1.400 – €1.600 – Receptionist. (Recepčný)
od €1.600 – €1.800 – Commis de Rang, Chef de Rang (pomocný čašník, samostatný čašník)
od €1.500 – €1.600 – Kitchen assistance, Diswasher. (pomocník v kuchyni, umyvač riadu)
od €1.600 – €1.800, €2.100 – Commis Cusine, Chef de Partie. (pomocný kuchár a samostatný kuchár)
od €2.300 – €2.500 – Sous chef, Head Chef (prvý kuchár, hlavný kurchár)
od €1.600 – Breakfast Chef (raňajkový kuchár)
od €1.600 – €2.100 – Commis Patissier, Chef Patissier. (Kuchár dezerty, zakusky )
Výplata na účet mesačne.

Pracovná náplň:
Budete zaradený na Kumulované práce pre 4-5* Hotelové & SPA rezorty, záležitosti od Vašich schopnosti, znalosti a praxe v danom odbore a jazykovej úrovne. Práce sú situované v zimných dovolenkových lokalitách v Rakúsku , napr Tirolsko. Obsadzujeme na KUMULOVANE pozície: Kuchári, Pomocný kuchári, Pomocník v kuchyni, Umyvač riadu, Barmani, Čašnici, Chyžné, apod. Znalosť na NJ preferovaná na každej pozícii avšak v určitých prípadoch možnosť aj s ANJ prevažne kuchári, alebo Houskeeper ak NJ su základy iba tak v takom prípade ANJ je nutnosť. Tel alebo Skype pohovor. Presná lokalita a názov hotela bude spresnené na Tel pohovore.

Dobré platové podmienky.
Ubytovanie a Strava Zdarma !
Sezona práca do Marca 2023 , možnosťi aj po sezone v rámci dohody.
Pracovná zmluva podľa Rakúskej legislatívy.
Nízke vstupné náklady.
Garantovaný pracovný čas v týždni.
Príjemné pracovné prostredie, zimné dovolenkové Hotel rezorty !
Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v NJ.
Možnosť pracovného postupu.
Možnosť zabezpečenia vrátenia dani z krajiny EU.

V prípade záujmu nám zašlite životopis v NJ alebo ANJ + foto + referenciu, na email : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Sieť Hotelov & SPA v Rakúsku. Pracovné zmluvy priamo s Hotelom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Hotelový a Gastro sektor , Čašník, Chyžná, Kuchár, Recepčný a pod.

Počet rokov praxe

2

Prax v danom odbore.
Komunikatívny, flexibilný,
Zvládne zadané úlohy v práci.
Samostatný v práci.
Orientovaný pre zákaznícky servis.
Znalosť NJ preferovaná.
Ochota pracovať min 3 mesiace !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4469140  Datum zveřejnění: 18.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac