Hotelový personál Amsterdam - Eindhoven ! Ubytovanie zabezpečené ! Vhodné muži - ženy.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Od 13,07 EUR/hod.Ubytovanie a doprava, zabezpečená. 100% preplatené nadčasy v práci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klientov v Holandsku, hľadáme na Kumulované pozície, konkrétne sa pracuje pre Hotely.

Lokalita : Amsterdam , Schiopol, Eindhoven , The Hague-Scheveningen.

Platové podmienky:
od €13.23/ hod. Hotel porter
od €13.07 / hod. Housekeeper.
+ 100% / paid overtimes hours
€23.787 year, €1.982 month, €457.45 week = €13.07 hour.

Pracuje sa (37.5 hod v týždni)
+ Možnosť dojednať nadčasy.
+ Možnosť navýšenia mzdy od 3 mesiaca v práci !
"plat v záležitosti od skúsenosti a praxe v danom odbore"
Výplata na účet týždenne .

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v blízkosti pracoviska.
Doprava z / do práce zabezpečená zamestnávateľom v prípade potreby.

Jedná sa o prácu pre Hotely , Amsterdam, Haarlem, The Hague, Eindhoven a pod. Pre nášho klienta obsadzujeme na pozíciu chyžná ale aj Hotel porter. Vyžaduje sa komunikatívna znalosť ANJ B1 level, prax v obore nutnosť, príjemne vystupovanie profesionalita, vhodné pre dievčatá aj chalanov. Bežná činnosť chyžnej, úprava postele, bielizne, upratovanie hotel izieb, spoločenské priestory, vysávanie, umývanie kúpeľne. Kontrola jednotlivých items, poprípade nahlásenie straty alebo ich poškodenie. Hotel porter- je nosič, uvitanie hosti pri vstupe do hotela, zabezpečenie auta na parkovisko hotela, batozina na hotelovu izbu, poskytnute informácii pre hosti, a iné,

Dobré platové podmienky.
Ubytovanie zabezpečené a doprava z/do hotela zabezpečená.
Holandska pracovná zmluva.
Nízke vstupné náklady.
Garantovaný pracovný čas v týždni.
Super lokality Amsterdam, Scheveningen pri mori a iné.
Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
Vhodné aj pre absolventov hotelovej školy.
Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Holandska a počas pobytu.
Možnosť pracovného postupu.
Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

V prípade záujmu nám zašlite životopis a motivačný list v ANJ + foto s Vašim súhlasom, na email : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Známa sieť hotelov v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hotelový sektor , Chyžná-ný , Hotel porter-nosič, doorman.

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v danom odbore preferovaná.
Komunikatívny, flexibilný,
Zvládne zadané úlohy v práci.
Samostatnosť v práci.
Orientovaný pre zákaznícky servis.
Znalosť ANJ min B1 level úroveň
Ochota pracovať min 3 a viac mesiacov !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4541040  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,07 EUR/hod.