Можливість для людей з України

Pomocník na SZČO- Vysokotlakové umývanie vojenskej techniky, "vapka" a iné. Lokalita Lešť Slovensko! Pravidelná práca = pravidelný príjem !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Lest', Slovenská republika
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 516 - 1 733 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovnikov na SZČO – Umývanie vojenskej techniky, stroje a zariadenia, používaju sa rôzne techniky ale prevažne vysokotlakové umývanie vapkou. Možnosť dlhodobej spolupráce. Garancia pracovných hodin a zárobku. Vhodné pre jednotlivca aj partie. Výhodné pre lokálných: ZV, DT, LC, VK, KA okresy.

Platové podmienky.
€7.00 hod/ bez ANJ. €8.00 hod/ s ANJ. od €1.516 – €1.733 /mesačne Práca na SZČO.

Práca 10 hod / deň.
Pracujete 5 dni v týždni.
cca 216 hod mesačne.

Pomocný pracovníkov – Vysokotlakové umývanie ťažkej vojenskej techniky, stroje a zariadenia, obrnené vozidla, tanky, pásove a kolesové vozidla, stroje a zariadenia použivané na vojenskom treningovom procese. Práca je na SZČO, podmienka práce min 3 mesiace a dlhšie. Preferujeme serioznych zaujemcov ktorý maju zmysel pre zodpovednosť, dochvílnosť, plnia zadania v práci, majú záujem o prácu min na 3 a viac mesiacov. Kandidát by mal byť fyzicky zdatný, ochotny pracovať v mokrom prostredí – pracovné ochranné pomocky, oblečenie pre dané prostredie zabezbepečené okrem obuvy. Zabezpečite si gumáky. Tréning poskytnutý na mieste. Vhodné pre jednotlivca alebo partiu. Výhoda ak mate vlastné auto a ste z okolia Zvolen , Detva, Krupina, Veľký Krtiš , Lučenec okresu. Výhoda ak jeden z partie má znalosť ANJ – avšak nie je to však podmienka, príjmame aj bez znalosti ANJ.

Dobré platové ohodnotenie.
Práca dlhodobo alebo kratkodobo podľa dojednania.
Práca iba na živnosť- SZČO !
Práca 5 dni v týždni.
Garania pracovných hodín a zárobku !
Pracovný odev do mokreho prostredia zabezpečený.
Pravidelná práca – pravidelný príjem.
Školenie na pracovisku poskytnuté.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
Zmluva o Dielo .

V prípade záujmu nám zašlite životopis, na [email protected] ak už máte otvorenú živnosť pošlite kopiu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Zabezpečenie a realizácia čistiacej techniky pre treningovy vojenský sektor na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nešpecifikované ,

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Vysokotlakové čističe - Vapka. na uvyvanie Vapka. - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochotný si otvoriť živnosť.
Fyzicky zdatný - udrži vapku pod tlakovým prúdom vody.
Zodpovený, dochvílny, žiadne neopodstatnené absencie.
Ochotný pracovať s vysokotalkovým čistenim vapka , mokré prostredie.
Ochotny pracovať 10 hod / deň.
Ochotný pracovať dlhodobo.
Má vlastné auto.
Vhodné ak ste z okolia pracoviska.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4576643  Datum zveřejnění: 11.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 516 EUR/mesiac