Можливість для людей з України

Deli assitent, Pracovnik predaja SPAR shop & Benzínova stanica, Práca na zmluvu - Garancia hodiny a zárobku. Len 5 min pešo od ubytovania.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Írsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď po dohode.
2 201 - 2 600 EUR/mesiacLacne ubytovanie 5-10 min pešo od pracoviska Pracovná zmluva - firma-garancia hodin a zárobku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň
​Hľadáme pracovníkov ktorý si chcu užiť krásné Irske pobrežie a ich scenériu v lokalite Donegal a popri tom hľadajú stabilnú prácu, garanciu pracovných hodin a pracovnú pohodu.

​Deli assistent - obsluha zákaznika, práca s pokladňou, priamy predaj, rýchle občerstvenie, priamy predaj zákaznikovy, príprava, obsluha a predaj ľahkých, bagety, panini, chlebičky, mix šaláty, Hot & Cold nápoje. Deli sieť rýchleho občerstvenia nájdete na servisných strediskách „Benzinovej stanice & SPAR“ alebo aj v nákupých centrach „obchodné domy“. Lokalita Laghey – Donegal County Irska rep.

​Obsluha zákaznika za pokladňou , priamy pradaj ale aj súčinnosť pri príprave jednoduchých pokrmov v kuchyni (šalaty, bagety, chlebíčky, panini, apod.)
​Obsluha zákaznika, poradenstvo pri výbere menu za pultom.
​Servirovanie zákaznikom hot & cold jedlá a nápoje. Kontrola spotreby pokrmov a dokladanie do pultov. Dokladanie doplňanie a preberanie tovaru. Udržiavanie čistoty & hygieny na pracovisku.

​Práca vhodná pre každého kto ma k tejto práci vzťah. Garancia pracovných hodín 40 až 45 hodín v týždni. Znalosť ANJ požadovaná, úroveň B2 level podľa typu práce a zaradenia. Podľa Vaších preferencii v CV budete zaradení na danu sekciu v DELI.

​Ubytovanie zabezpečne v blizkosti pracoviska cca 5-10 min pešo. Irska pracovná zmluva. U nás nájdete aj ďalšie dostupné pozície : pracovník v pekárni v SPAR obchode. pracovník pri pokladni, dokladač tovaru do regálov v Deli shop a SPAR shop. Kuchári, Cukrári, pre Deli shop a pod.

​Po konzultácii s JOB 4U konzultantom, následne What app Video phone interview s zamestnávateľom.

​Prevádzka a pracovný čas
​Ide o 1-2- smenu prevádzku.
​Systém ranná/poobedná smena.
​Pracuje sa 5- 6 dni v týždni

​Ubytovanie
​Po príchode je zabezpečené ubytovanie byt, apartmán, share house.
​Sťahované z výplaty, (€60-€80 /týždeň /osoba/single room ) +€22.50 inkaso. (elektrina, plyn, voda, internet)
​K dispozícii single room pre jednotlivcov !

​Doprava
​Doprava , nie je nutná, kedže ste ubytovaný na pešiu vzdialenosť od pracoviska.
​Výhoda, ušetrené financie a čas stráveny na dopravu z/do práce.​

  • €12.70 –€15.00 v záležitosti od pracovných skusenosti.
  • €2.201 – €2.600/ mesačne „brutto“
  • €26.416-€31.200 / rok
  • Výplata na účet každých 7 dni v týždni na účet.
  • Prvá výplata po 14 dňoch.

V prípade záujmu nám pošlite životopis v ANJ + profil foto + dátum dostupnosti na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Sieť Deli nádete prevažne ako súčasť Benzínovej stanice , SPAR obchodu, Nákupne obchodné centra a pod. Predaj a predpríprava rýchleho občerstvenia ako aj samotný predaj tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, predaj, pracovník v obchode, pracovník rýchleho občerstvenia.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, predaj, rychle občerstvenie, pultový predaj, Reštaurácie, Kaviareň, Práca za pokladňou.

Počet rokov praxe

1

Pracovník ktorý má už pracoval na podobnej pozícii, ako pradajca pultový, v rychlom občerstvení, priamy predaj zákznikovy , práca s pokladňou, pradavač-ka v obchode, curkárni, lahôdky, pracovník benzinovej stanice a rýchlym občerstvením a pod. Mal by sa vediež bez problemov dohovoriť v ANJ.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4805591  Datum zveřejnění: 11.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 201 EUR/mesiac