Čašník/čka F&B, Hotel v nár.parku len 1hod od Dublinu, Plat €2.730+Tipsy ! ubytovanie a strava zabezpečené hotelom. Vhodné aj pre študentov s praxou !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Írsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď po dohode.
Mzdové podmienky (brutto)
2 476 - 2 730 EUR/mesiac+ Tipsy sprepitné k platu pre F&B (Čašníci,Barmani) + Výplata každých 14 dni v týždni na účet. + Pracovná zmluva s Hotelom + 20-25 dní dovolenka počas roka. + Ubytovanie a strava Lacno zabezpečená Hotelom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky a benefity:

  • €12.70-€14.00/hod. „brutto“ (podľa pracovných skúsenosti určí sa na pohovore)
  • €571 – €630        týždenne
  • €2.476 – €2.730   mesačne
  • €29.718 – €32 760 rok
  • Plate je počítany pri odpracovní 45h/týždeň. (Sezona Maj-Okt)
  • + Tipsy sprepitné k platu pre F&B (Čašníci,Barmani)
  • + Výplata každých 14 dni v týždni na účet.
  • od €13.00-€16.00 /Kuchár „Chef de Partie“ (v záležitosti od skúsenosti)
  • od €16.00/hod + /F&B Manažer (v záležitosti od skúsenosti)

Jedná sa o prácu pre stredne-malý, Hotelový rezort cca. kapacita ubytovania 40 izieb. Lokalita v lone národného parku Wicklow Heights len 1 hod cesty od Dublin.

​Obsadzujeme na pozície, podľa požiadaviek hotela v danom čase. Momentálne máme dostupné pozície pre  Waiter/Waitress, F&B. a taktiež F&B alebo Duty Manager Hotela.  Prax v na danej pozícii je nuntnosť. Znalosť ANJ požadovaná na komunikatívnej úrovni, pre Duty Manager je samozrejmosť perfektná ANJ slovom aj písmom C1 level a predošlé skúsenosti v tejto alebo podobnej oblasti. Čašníci - F&B sa požaduje  ANJ B1-B2 level, prax 2 roky+ , príjemne vystupovanie profesionalita, vhodné pre dievčatá, páry a muži aj študenti s praxou na danej pozícii. Servírovanie jedál a nápojov z A-LA carte alebo support baru v určitych časových sledoch.
​Po konzultácii s JOB 4U konzultantom, následne What app Video phone rozhovor s manažérom hotela. Priebežne počas roka, v hotely pracuje aj Slovenský personál čiže nebudete sa cítím ako doma :)​

  • Dobré platové podmienky.
  • Ubytovanie a strava zabezpečené Hotelom.
  • Pracovná zmluva priamo s Hotelom.
  • Nízke vstupné náklady.
  • Lacné ubytovanie a strava – poskytnutá zamestnávateľom.
  • Garantovaný pracovný čas v týždni.
  • Pekné prostredie – Hotel situovaný Wicklow- národný park len 1 hod od Dublinu.
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
  • Vhodné aj pre absolventov hotelovej školy.
  • Pomoc s vybavením všetkých formalít pred vycestovaním a počas pobytu v Irsku.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

V prípade záujmu nám pošlite životopis + foto na info@job4uslovakia.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Rodinný hotel situovaný v Národnom parku Wicklow - Irsko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Gastronomia, Customer services, Hospitality sektor.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Čašník /čka., Barman, Barista, F&B Manažer, Duty Manažer.

Počet rokov praxe

2

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Predchádzajúce skúsenosti s prácou sú požadované.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Čistý register trestov.
  • Príjemne vystupovanie voči hosťom hotela.
  • Práca zahŕňa aj víkendy a flexiblilitu počas pracovného dňa..
  • Znalosť ANJ na úrovní B1 – B2 level, vedieť komunikovať.
  • Ochota pracovať dennú smenu (ranná/po obedná) podľa zaradenia a požiadaviek hotela.
  • Ochota zotrvať u zamestnávateľa min. 6 mesiacov a viac podľa dohody s zamestnávateľom.
  • Študenti počas prázdnin možnosť práce na 2-3 mesiace podľa dohdy s zamestnávateľom.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Eštočák,
Tel.: +421944258690
E-mail: poslať životopis
ID: 4847559  Datum zveřejnění: 4.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 476 EUR/mesiac