Muže – Ženy do výroby 100,-Kč/hod, Valašské Meziříčí

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Valašské Meziříčí, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Semily, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Vsetín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
12.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20.000,-Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava a zavěšování rámu sedaček pro lakování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na dobu neočitou
Zajištění sociálního a zdravotního pojištění
Pracovní doba: 3 směnný provoz + přesčasy
Platové podmínky: 100,- Kč čista mzda
Bonus od mistra 500 - 1000,-Kč za kvalitu
Příspěvek na bydlení 1000,-Kč
Příspěvek na stravování 30,- Kč 1/den
Ubytování zajištěno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Praxe v automobilovém průmyslu
Práce v taktu, fyzicky nenáročná práce pro MUŽE - ŽENY
Dobrý zdravotní stav
Flexibilita, samostatnost
Chuť pracovat

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pražská pracovní agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2707633  Datum zveřejnění: 12.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,-Kč/měsíc