Práce v Německu: CNC fréza Heidenhein 13€ / h čistá mzda / Trier

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
04.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
3000€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba automobilových komponentů PRAXE MIN. 2 – 5 let s obsluhou CNC FRÉZY

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní agentuře s počtem 600 zaměstnanců
• Zajištění sociálního a zdravotního pojištění, proplácíme státní svátky, plnou dovolenou
• Platové podmínky: 13-14 €/ hod. v čistém dle úrovně ovládání němčiny a znalosti programování
• Pracovní doba: 8-10 hodinové směny
• 3 směnný provoz • Možnost přesčasů + víkendy
• Ubytování zajištěno, náklady ....300€ měsíčně
• Příspěvek na ubytování od agentury ve výši 150€ • Flexibilita, samostatnost, vlastní auto výhodou • Možnost pracovat až 200/hodin měsíčně

Informace o náboru

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

• PRAXE MIN. 1-3 roky s obsluhou CNC FRÉZY Heidenhein 12€/hod , vyučen ve strojírenském oboru
•pro programátory: PRAXE 2 – 5 let s programováním na CNC Fréze Heidenhein mzda 13-14€/hod
•Částečná znalost německého jazyka příp. anglický
•Flexibilita, samostatnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pražská pracovní agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3352391  Datum zveřejnění: 4.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3000€