Zámečník/přípravář - až 30.000 Kč - Opava

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Místo práce
Opava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
160 Kč/hod. - čistá hodinová odměna

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba dílů pro automobilový, strojírenský a ropný průmysl.
Náplň práce: samostatné stehování a svařování dílců, provádí samostatné rýsování dílců pro opracování, čtení a činnosti dle technické dokumentace, provádí pálení ručně a strojkem, rovnání dílců plamenem a pod lisem, obsluha otočného ramena a manipulace s polotovary a dílci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na dobu neurčitou
Zajištění sociálního a zdravotního pojištění
Pracovní doba 3 směnný provoz / možnost přesčasů
Platové podmínky: nástupní plat: 230,- Kč, ( čistá mzda)
Docházkový bonus 500,-Kč
Možnost záloh
Ubytování zajištěno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Výroba svařovaných dílů důlních strojů vlastní konstrukce a výroba svařovaných dílů externích zákazníků dle jejich technické dokumentace.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme svářečské oprávnění CO2 (ZK 135 1.1), paličský průkaz ZP 311(nově ZP 81), jeřábnický a vazačský průkaz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní a personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Zajištění dočasného přidělení zaměstnanců ve všech odvětvích průmyslu, automobilový průmysl, operátoři výrobních linek, strojírenství, kovovýroba a hutnictví

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

28. Října 241/184
709 00 Ostrava

Kontakt

ID: 3418280   Datum zveřejnění: 12.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   160 Kč/hod. - čistá hodinová odměna