Reagujte bez životopisu

Práce v Německu - montér oken

Job Connect Europe

Místo práce
Würzburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
únor/březen 2023
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 - 3 400 EUR/měsíc13-tý plat, placené přesčasy, vánoční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• montáž a demontáž oken a dveří (plastových a dřevěných)
• provádění přípravných a navazujících prací
• montáž rolet, fasádních žaluzií, parapetů a zasklení
• provádění seřizovacích prací a oprav
• obsluha stavebního a tesařského nářadí
• montáže se nacházejí v blízkosti firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
• sociální, zdravotní a důchodové pojištění podle německého práva
• tarifní plat 3 000 – 3 400 Euro (výdělek od 17 € /hod, v závislosti na výkonu)
• služební auto na montáže
• placené přesčasy
• velmi příjemný kolegiální a rodinný kolektiv
• školení
• ubytování najde majitel
• přídavky na děti
• firma hledá montéra do dlouhodobého pracovního poměru, který zamýšlí žít a pracovat v Německu natrvalo popř. i s rodinou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Rodinná firma s dlouholetou tradicí zaměřená na výrobu a montáž oken, žaluzíí a dveří (sídlo firmy se nachází v okolí Würzburgu). Majitel nabízí dlouhodobou pracovní smlouvu a má zájem o kandidáta, který chce žít trvale v Německu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

tesař/truhlář/obráběč kovů/zámečník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zručný a kvalifikovaný pracovník pro stavbu a montáž oken
• několik let praxe jako montér oken
• výuční list v oboru tesař/truhlář/obráběč kovů/zámečník
• pečlivý a přesný způsob práce
• spolehlivý a schopný pracovat v týmu
• jazykové znalosti nejlépe němčina, ale je možná i angličtina
• řidičský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme německá personální agentura JOB CONNECT EUROPE zaměřená na zprostředkování práce do Bavorska (region Würzburg, Schweinfurt a okolí). Pro naše klienty hledáme vhodné kandidáty do různých oborů jako jsou řemeslo nebo stavebnictví. Díky úzké spolupráci s regionálními firmami Vám dokážeme zajistit pracovní příležitost v poměrně krátké době. Individuální a dlouhodobá podpora na místě je zajištena naším zaměstnancem, který mluví česky. Naše služby jsou 100% bezplatné a nezávazné.

Oslovil Vás náš inzerát?
Tak nám zašlete e-mail na: [email protected]
Nebo navštivte naše webové stránky: www.job-connect-europe.com
Telefon: +49 9364 811175
Těšíme se na Váš kontakt.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4501045  Datum zveřejnění: 14.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc