Zámečník

Job Leader Europe

Místo práce
Okres Děčín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním, řezání
- sestavování částí strojů a strojních zařízení spojováním šrouby, nýty, pájením a svařováním - sestavování výrobních, energetických a dopravních a dalších strojů včetně programově řízených strojů, linek a zařízení
- provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení
- ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, strojů, zařízení a dalších pomůcek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení a odměny
- finanční růst
- příspěvky na stravné
- penzijní připojištění
- 25 dní dovolené
- možnost kariérního růstu

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své CV na [email protected] nebo volejte na 778 762 555

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost působící v oblasti výroby peo elektrotechický průmysl, rozšiřuje své řady o nové pracovníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vyučení v oboru - vhodné i pro ABSOLVENTA
- technické myšlení, zručnost, přesnost,soustředěnost
- chuť pracovat ve směnném režimu,
- orientace ve výkresové dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3147398  Datum zveřejnění: 31.7.2017