Electronic Process Engineer

Job Leader Europe

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Okres Hradec Králové, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práce na interních a dodavatelských technologických rozvojových aktivitách.
- Znalost designu, funkce a technické specifikace elektronických výrobků.
- Umět identifikovat ty správné technologie s ohledem na požadovanou kvalitu, cenu a objem výroby.
- Znalost definice technického řešení funkčnosti zkušebního zařízení.
- Definovat, implementovat a zajišťovat vhodné funkční zkušební postupy pro RF systémy.
- Spolupráce na vývoji a konstrukci testovacího zařízení pro výrobu a zkoušky montovaných komponentů.
- Příprava výrobní technologie a její předání do sériové výroby.
- Zjišťuje požadovanou kvalitu u dodavatelů, kontroluje a schvaluje jejich procesy.
- Nastavuje rozložení výrobních linek a podílí se na ověřovací sérii.
- Připravuje zadávací dokumentaci.
- Zajišťuje údržbu a kalibraci všech zkušebních zařízení.
- Poskytuje technickou podporu pro výrobní oblasti.
- Úzká spolupráce s testovacím oddělení, IT oddělením a oddělením procesní technologie.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí mezinárodní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Dotované závodní stravování, jídelna v areálu firmy
- Pružná pracovní doba
- Benefity v rámci programu Cafeterie
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxe v automobilovém průmyslu na podobné nebo stejné pracovní pozici.
- Znalost elektro technické dokumentace.
- Znalost metod Cp, Cpk, R&R.
- Znalost v softwaru testování (LabVIEW, TestStand).
- Znalost ISO / TS 16949, APQP, PFMEA, DFM.
- Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou.
- Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
- Technické a analytické myšlení, smysl pro detail i celek, vizionářský přístup
- Flexibilita a ochota cestovat do zahraničních zemí
- Řidičský průkaz skupiny B, zkušenost s řízením motorových vozidel

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3184274  Datum zveřejnění: 11.9.2017