Vedoucí zákaznického servisu s němčinou

Job Leader Europe

Místo práce
Znojmo, Okres Znojmo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30.000-35.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
-odpovědnost za vybudování a řízení zákaznického oddělení
-řízení týmu zákaznického oddělení cca. 12 – 20 zaměstnanců
-sledování a vykazování KPI’s
-rozvíjení svého pracovního týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
-práci ve stabilní české společnosti, působící nejen v rámci Evropy
-rozvoj a uplatnění manažerských dovedností
-zajímavé finanční ohodnocení
-slevy na firemní produkty

Informace o náboru

nástup ihned / dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

mezinárodní společnost v oblasti cestovního ruchu a speciálních produktů pro domácnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika, management, cestovní ruch, zákaznický servis

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme:
-SŠ/VŠ ekonomického směru
-praxe na podobné pozici alespoň 2 roky(nutné zkušenosti z oblasti telemarketingu/zákaznického servisu)
-výborná znalost německého jazyka + angličtina výhodou
-zkušenost s prací Team Leadera v zákaznickém servisu
-znalost procesů v zákaznickém prostředí
-výborné prodejní a komunikační dovednosti
-zodpovědnost, důslednost, samostatnost
-řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3206781  Datum zveřejnění: 5.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000-35.000