Vedoucí výrobního úseku - Automotive!

Job Leader Europe

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, působícího v automotive, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucího logistiky!

Náplň práce:

Zodpovědnost za řízení a kontrolu svěřeného úseku
Zodpovědnost za dodržování výrobních postupů
Vedení podřízených pracovníků, zodpovědnost za dodržování zásad BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci na HPP pro mezinárodní firmu!
Motivující platové ohodnocení až 45.000 Kč
13. a 14. plat
5 týdenů dovolené
Skvělé benefity (dotované stravování, přísp. na penzijní připojištění, přísp. na dopravu, přísp. na sportovní aktivity)
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, jazykové kurzy
Nástup možný IHNED!

V případě zájmů volejte na tel. číslo 774285555, případně posílejte životopisy na e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná společnost působící v automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického směru (vhodné pro absolventy)
Komunikativní znalost německého jazyka (min. úroveň B1)
schopnost systematické práce a samostatného rozhodování
ochota příležitostného cestování do zahraničí (Německo)
řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3217294  Datum zveřejnění: 17.10.2017