Pracovník ve výrobě / Obsluha stroje / Skladník - 1 směna!

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Vaší práce?
- Práce ve výrobě či ve skladu, dle zkušeností
- navíjení - výroba malých, středních i velkých sérií vinutých dílů elektromotorů
- obsluha/nastavování strojů
- příprava strojů pro výrobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- práce u stabilní společnosti
- velmi příjemné pracovní prostředí
- zajímavé platové ohodnocení
- množství benefitů (stravenky, finanční konzultační poradenství, příspěvky na životní pojištění, zvýhodněné mobilní tarify, výuka NJ nebo AJ, příspěvky na kulturu, celozávodní výlety, firemní večírky...)
- pouze 1 směna PO-PÁ

Informace o náboru

Chcete zajímavé zaměstnání ve stabilní společnosti s jednosměnným provozem, velkou škálou benefitů, zajímavou mzdou a příjemným kolektivem? Pak hledáme právě Vás!

Aktuálně obsazujeme pozice: Pracovník ve výrobě, Obsluha stroje a Skladník!
- pracoviště Praha Východ (spoj z Prahy - Opatov cca 10-15 min)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- zkušenost ze skladu/obsluha VZV u pozice skladníka velkou výhodou!
- zkušenost s obsluhou/nastavováním/seřizováním stroje u pozice Obsluhy stroje velkou výhodou!
- manuální zručnost, preciznost
- zodpovědnost, loajalitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3217536  Datum zveřejnění: 17.10.2017