Servisní technik i absolvent - 30.000 Kč + 20.000 nábor. bonus

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vyhledávání závad zařízení a kontrola oprav
• Opravy nebo výměny komponentů, testování na měřících zařízení
• Zadávání dat na PC do interní databáze
• Hledat způsoby pro zlepšení procesu opravy
• Mikropájení a práce s osciloskopem a multimetrem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda až 30.000,- Kč/měsíc
• Náborový příspěvek 20.000 Kč
• Dotované stravování
• Zaškolení ve spolupráci s trenérem je samozřejmostí
• Zdarma SVOZ z Prahy Opatova nebo Říčan
• 5 týdnů dovolené, VOLNÉ VÍKENDY!
• Perspektivu profesního a kariérového růstu
• Možnost získání praxe pro absolventy
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Příspěvek na Multisport kartu- Mzda až 30.000,- Kč/měsíc (základ + bonusy + příplatky)

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost působící v elektro průmyslu - servis slaboproudé elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Technika, elektrotechnika, servis elektroniky, montáže

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ/SOU vzdělání v elektro oboru (slaboproudá elektronika) nebo praxe
• Orientace v elektronických schématech, zkušenosti z pájením
• Znalost AJ - výhodou
• Uživatelská práce s PC (Excel, Word)
• Chuť pracovat a učit se novým věcem
• Ochota pracovat ve 3 směnném provozu PO - PÁ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3236274  Datum zveřejnění: 9.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc