Skladník 30. 000,- (ubytování + doprava zdarma)

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do logistické části skladu přijmeme nové kolegy/kolegyně.

Požadujeme:

• praxi ve skladu a na vzv
• platné papíry nejsou podmínkou, na retrak velkou výhodou,
• čistý trestní rejstřík,
• Muže i ženy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• výborné platové podmínky – až 30.000 Kč brutto/měsíčně včetně bonusů a příplatků za noční práci
• ubytování kousek od práce ZDARMA
• svozy (Beroun, Kladno) ZDARMA nebo Zličína jezdí linka č. 306
• pokud se budete dopravovat sami – příspěvek na dopravu
• pro Ostraváky doprava z/do Ostravy 1x za 14 dnů zdarma
• 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní akce, vzdělávání
• stravenky můžete využít ve firemní kantýně
• nástup IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Doprava a logistika

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3237794  Datum zveřejnění: 9.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000