Výrobní ředitel

Job Leader Europe

Ústecký kraj, Okres Děčín, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50000-dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

logistické nastavení výrobních kapacit z krátkodobého i dlouhodobého pohledu, dle potřeb
dohled a vedení práce desítek zaměstnanců
nastavování motivace zaměstnanců výroby
Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO
zodpovědnost za efektivní využití výrobních zdrojů a zásob materiálu, navrhování opatření
Spolupráce s ostatními útvary a odděleními společnosti – kooperace dalšími odděleními společnosti
využití know how a nových metod pro vedení, řízení výroby
využití a implementace lean
tvorba a zavádění nových postupů výroby
Odpovědnost za dodržování procedur a předpisů
nominace zaměstnanců k profesnímu i osobnímu rozvoji úzká spolupráce s personálním oddělením
monitoring zaměstnanců a schopnost identifikace nástrojů k rozvoji
Každodenní komunikace se zahraničím v angličtině
Vyzrálou, komunikativní, charismatickou, autoritativní osobnost
Odborné znalosti potřebné k výkonu postu manažera výroby + znalost systémů kvality, zlepšování procesů a jejich realizace ve výrobě
Schopnost identifikovat nedostatky a najít, zavést metodiku pro jejich odstranění
Prokazatelné úspěchy na obdobném postu
Anglický jazyk na pokročilé úrovni
Minimálně středoškolské vzdělání
Dovednost komunikace s podřízenými, včetně podání kritiky

Práce ve stabilní zahraniční společnosti se zaměřením na nové technologie (3D tisk, Vakuové lití)
Příležitost dělat věci po svém a vidět za sebou výsledky dobře odvedené práce
Možnost osobního i kariérního rozvoje
Práce v prototypové výrobě (nejedná se o velkosériovou výrobu)
Člen TOP managementu v ČR
Výuka AJ v pracovní době
Telefon + notebook
Osobní a profesní vzdělávání
Pružná pracovní doba
Stravenky nebo možnost stravování
Přátelská atmosféra
Finální mzda bude definována na základě zkušeností

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
Inovátorského nadnárodního, stabilního zaměstnavatele
Být u zrodu prototypu (nejedná se o velkosériovou výrobu)
Stát se členem TOP managementu v ČR
Nepeněžité benefity - Výuka jazyků v pracovní době, osobní a profesní vzdělávání, stravenky nebo možnost stravování, samozřejmostí telefon + notebook, pružná pracovní doba, atd.,

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Do naší rozšiřující firmy, v Ústeckém kraji obsazujeme pozici Výrobní ředitel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3240801  Datum zveřejnění: 13.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000-dle zkušeností