Specialista zákaznického servisu mzda od 25.000,-

Job Leader Europe

Ústecký kraj, Okres Děčín, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

efektivní podpora pro práci obchodního týmu, vypracování cenových kalkulací - objednávání zboží, služeb a dopravy, fakturace přímého prodeje, aktualizace údajů v CRM databázi, spolupráce a komunikace v německém (anglickém) jazyce s pracovníky prodeje a marketingu, kompletace podkladů pro výběrová řízení, vyřizování reklamací, koordinace při zajištění dodávek, péče o zákazníky
Místo výkonu práce: Teplice

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí mezinárodní, stabilní, strojírenské společnosti s celosvětovou působností, adekvátní finanční ohodnocení, letní a zimní bonus, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick days, dotované stravování v závodní jídelně, pružná pracovní doba, pracovní poměr na dobu určitou, dle dohody na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní firma s mnohaletou tradicí na českém trhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického zaměření (popřípadě SPŠ) - pokročilou komunikativní znalost německého jazyka a/nebo anglického jazyka - velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint) - preciznost, smysl pro detail (efektivní zpracování obchodního případu) - velmi dobré komunikační schopnosti - systematičnost, dobré organizační a koordinační schopnosti, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3247979  Datum zveřejnění: 21.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000