Hledáme manažera prodejny nástupní mzda od 30.000 Kč

Job Leader Europe

Místo práce
Okres Česká Lípa
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30.000-40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vést svůj tým k úspěchu vlastním příkladem
Zvyšovat tržby a zajišťovat nejlepší služby zákazníkům
Školit, rozvíjet, motivovat a koučovat zaměstnance
Stanovovat cíle, vyhodnocovat tržby a další výsledky prodejny, připravovat strategie k dosažení těchto cílů
Řídit prodejnu a podílet se na každodenních úkolem společně se svými spolupracovníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní mzdu 30.000 Kč + bonusy až 10.000 Kč
Silnou firemní kulturu založenou na tradici
Firemní postup
Širokou škálu školení
Mobilní tarif na soukromé použití
Zaměstnanecké slevy na nákup
Penzijní připojištění
Stravenky v hodnotě 100 Kč
Po dvou letech 5. týden dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici MANAŽER PRODEJNY do České Lípy. Jsme mezinárodní maloobchodní řetězec prodávající „vše pro domov“, kde se cítíme špičkou ve svém oboru.
Hledáme do týmu talentované pracovníky, kteří nám pomohou s dalším růstem v naší prosperující společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Alespoň roční zkušenost s vedením týmu a dosahováním výsledků, ideálně v maloobchodě
Znalost práce na PC
Umění poskytovat skvělý zákaznický servis
Schopnost se rozhodovat a nést zodpovědnost
Ochotu spolupracovat se svým týmem při všech úkolech na prodejně
Chuť se rozvíjet a ambice vybudovat si kariéru
Orientaci na výsledek
Energii a pozitivní postoj k životu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3256746  Datum zveřejnění: 2.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000-40.000