Elektromechanik údržby mzda od 30.000 Kč

Job Leader Europe

Místo práce
Okres Kladno, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění technické údržby, oprav a úprav řídicích systémů
- plánování preventivní údržby, odstraňování závad
- sestavování a montáž elektrických a elektronických částí obráběcích strojů a zařízení
- realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů
- diagnostika a předcházení poruchám, provádění záznamů do knihy stroje
- spolupráce s pracovníky ostatních úseků při odstraňování poruch stroje a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- atraktivní finanční ohodnocení a benefity
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- moderní pracovní prostředí
- možnost kariérního růstu
- týden dovolené navíc
- mzda od 30.000 Kč

Informace o náboru

Elektromechanik údržby provádí opravy elektrických a elektronických částí obráběcích strojů a zařízení, včetně zajišťování stanovených preventivních prohlídek. Provádí průběžnou kontrolu elektrických a elektronických částí strojů a zařízení a vykonává další práce související s jeho činností dle pokynů nadřízeného.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Do našeho týmu hledáme nového kolegu !

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání ideálně v oboru elektromechanik (mechanik)
- Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na el. zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 sb.
- ochotu pracovat ve směnném režimu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3257838  Datum zveřejnění: 2.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000