Operátor výroby - kompletace kosmetiky/dárkových krabiček

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
07.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici operátor/ka ve výrobě pro společnost zabývající se balícími pracemi a kompletací, sídlící na Praze Východ.

Náplň práce:
- jednoduchá práce s kosmetikou – plnění pudrů a make-upů, kontrola kvality,
balení
- kompletace sortimentů ke kávovarům - vkládání zboží do krabic (talířky,
hrníčky, lžičky), kontrola kvality, balení
- štítkování , lepení etiket

Pracovní doba:
- Dvousměnný provoz (PO – PÁ, 8 hodinové směny)
- Třísměnný provoz (PO – PÁ, 8 hodinové směny)
- Víkendy volné

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příjemné pracovní prostředí ve výrobní hale
- benefity (stravenky v hodnotě 105,- Kč (2200,-Kč/měsíčně), 5 týdnů dovolené,
firemní akce...)
- zajímavé finanční ohodnocení 20.000,-Kč - 23.000,- Kč (fix + odměny, příplatky)
- náborový příspěvek ve výší až 2000,- Kč
- svoz zdarma (Opatov, Říčany)
- dlouhodobé uplatnění na HPP
- místo výkonu práce: Praha Východ (Říčany – Jažlovice)
- nástup ihned/dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se balícími pracemi, kompletací

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost, šikovnost, preciznost
- flexibilita
- zkušenosti z výroby výhodou
- dobrý zdravotní stav
- zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3266873  Datum zveřejnění: 17.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000