Projektový manažer nastartuj kariéru v okr. Děčín

Job Leader Europe

Místo práce
Okres Česká Lípa, Okres Děčín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000-45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení projektu
Koordinace zdrojů projektu
Řízení rizik projektu
Definice zadání projektu (Project Charter)
Definice a řízení harmonogramu projektu
Sledovaní klíčových interních a externích metrik projektu
Řízení a sledovaní klíčových milníků projektu
Analýza rizik ukazatelů projektu
Zpracování prezentace pro vedení společnosti a sponzora projektu
Pravidelný reporting stavu projektu
Aplikace metodiky projektového managementu
Definice vztahu s ekonomickými veličinami společnosti
SMART definování
Aplikace metodiky projektového managementu (Prince, Six Sigma apod.)
Pravidelná komunikace s členy týmu a vedením společnosti
Rozvoj týmových zručností a znalostí
Priority:
Organizační schopnosti, schopnost multitaskingu
Technické vzdělání
Zkušenosti v oblasti robotiky, MaR, navrhování pneumatiky a podobně.
Ochota učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě
Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
Velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity
Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
Závodní stravování nebo příspěvek na stravování
Participaci na vývoji nových produktů
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost osobního a kariérního růstu
Přímý kontakt s výrobou a realizací zakázky
Lokalita: Šluknovský výběžek, okres Děčín
Mzda: 35.000-45.000 Kč
Směnnost: 1 směna

Informace o náboru

NABÍZÍME VOLNOU ŽIDLI PRO TALENTOVANÉHO A KVALIFIKOVANÉHO Projektového manažera!

Svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a atraktivní zaměstnanecké benefity. Podpoříme Vás ve Vašem osobnostním i profesním růstu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

POKUD SE CHCETE AKTIVNĚ PODÍLET NA ROZVOJI NAŠÍ SPOLEČNOSTI, NEVÁHEJTE SE OZVAT A ZASLAT NÁM SVŮJ PROFESNÍ ŽIVOTOPIS

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ technického směru (strojní, elektro)
Zkušenost s vedením strategických, vývojových a obchodních projektů
Zkušenost min 3 roky jako vedoucí projektů
Silné komunikační a manažerské dovednosti
Organizační schopnosti, schopnost řídit čas a určovat priority
Odolnost vůči stresu
Samostatnost
Ochota cestovat
ŘP sk. B (aktivní řidič)
Zkušenosti v oblasti konstrukce, robotiky, PLC a MaR výhodou
Certifikát projektového manažera výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3268903  Datum zveřejnění: 16.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000-45000