Svářeč - atraktivní mzdové ohodnocení

Job Leader Europe

Místo práce
Okres Česká Lípa, Okres Děčín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vykonávání práce související se svařováním částí strojů na základě technické dokumentace
Ošetřování a údržba používaných nástrojů a nářadí, údržba pracoviště dle nastavených standardů svařovny
Plnění plánu fronty práce v předepsaném pořadí
Denní odvádění vykonané práce
Obsluha jeřábu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě
Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
Velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity
Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
Závodní stravování nebo příspěvek na stravování
Lokalita: Šluknovský výběžek, okres Děčín
Mzda: 120-160 Kč/hod
Směnnost: 3 směny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a atraktivní zaměstnanecké benefity. Podpoříme Vás ve Vašem osobnostním i profesním růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání: střední odborné s výučním listem
Pečlivost
Zodpovědnost
Flexibilita
Samostatnost
Svařovací zkoušky dle ČSN EN 287-1 ( EN 9606- hliník)
Metoda svařování 135 ( 131,141),
Znalost čtení výkresové dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3269490  Datum zveřejnění: 18.12.2017