Inženýr zákaznické kvality - 13. a 14. plat

Job Leader Europe

Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Chomutov, Okres Louny, Okres Most

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajišťování a kontrola dodržování systému kvality výroby
- řešení nápravných opatření
- tvorba reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové ohodnocení
- 13. a 14. plat
- týden dovolené navíc
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- jazykové kurzy
- nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
- příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Rozšiřujeme svůj tým o nové pracovníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství, výroba, elektrotechnický průmysl

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- vhodné pro absolventy
- znalost německého, popř. anglického jazyka na komunikativní úrovni
- znalost práce na PC (Windows, MS Office, SAP)
- praxe v řízení kvality výroby v automobilovém průmyslu výhodou
- orientace v kvalitativních normách ISO/TS 16949, popř. VDA 19.2
- ochota příležitostného cestování do zahraničí (Německo)
- ŘP. sk. B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3277802  Datum zveřejnění: 3.1.2018