Hlavní účetní 80.000 Kč

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
70 - 80.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou výzvu? Chcete tvořit? Máte ambice zlepšovat a nastavovat efektivní procesy a funkční systémy? Nebojíte se vyhrnout si rukávy a pořádně máknout?

Pro nový projekt našeho klienta, velmi úspěšnou investiční společnost, hledáme samostatné a motivované kandidáty na pozici Accounting Manager / Hlavní účetní

Popis pracovní činnosti:

- Organizace a koordinace činností v účetních oddělení jednotlivých podniků holdingu

- Vytváření, zavádění a zajištění dodržování skupinových účetních standardů

- Harmonizace a standardizace účetních procesů ve všech jednotkách holdingu

- Zajišťuje správnost zpracování účetních operací významných pro společnost

- Spolupráce na přípravě a interpretaci ekonomických výsledků a zodpovědnost za komunikaci s jednotlivými společnostmi holdingu.

- Podílí se na přípravě strategie zavádění jednotného ekonomického systému holdingu a jeho následné implementace

- Podíl na přípravě IFRS konsolidovaných výkazů holdingu a jeho reportingu akcionářům

- Zastřešení vedení účetnictví mateřské společnosti

- Dohled a kontrola nad činností Treasury

- Podíl na přípravě ročního budgetu a víceletých plánu

- Podíl na přípravě směrnic a postupů

- Komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu a postupu
Podíl na tvorbě finančních procesů nově vznikajícího holdingu
Zodpovědnost za analýzu a nastavování nových účetních systému a procesů v rámci celého holdingu
Neformální a přátelské pracovní prostředí
Využití zdravého selského rozumu
Skvělé platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zdravotní péče.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

Skvělé komunikační a vyjednávací dovednosti
Zkušenosti s analýzou funkčnosti účetních systémů
Zkušenosti s implementací a přechodem na nový účetní systém
Praktičnost a zdravý selský rozum

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

JOB LEADER CZECH
Milady Horákové
16000 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Dana Mudrochová
E-mail: poslat životopis
ID: 3296481   Datum zveřejnění: 5.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   70 - 80.000