Hlavní účetní mzda od 40.000 Kč

Job Leader Europe

Místo práce
Okres Děčín, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení účetnictví výrobní společnosti s.r.o. (cca 100 zaměstnanců)
Zpracování, evidence a kontrolu účetních dokladů
Evidenci a účtování majetku (dlouhodobého, krátkodobého)
Kontrolu správnosti faktur
Účtování do hlavní knihy
Účtování skladových zásob, OOPP, stravenek
Účtování úvěrů
Účtování mezd zpracované externí mzdovou účetní
Měsíční účetní závěrky
Zpracování DPH a kontrolního hlášení
Zpracování ostatní daňové evidence
Párování bankovních výpisů
Komunikaci s Finančním úřadem
Komunikaci s mateřskou firmou a pobočkami o zápočtech závazků a pohledávek
Spolupráce s finanční manažerkou na roční účetní závěrce, auditu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
Jazykové kurzy a další vzdělávání
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Benefitní program
Stravenky nebo možnost stravování
Práci v malém kolektivu
Zázemí stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a cítíte se v tabulkách a účtování jako ryba ve vodě? Anglicky mluvíte skoro stejně dobře jako česky? Pak neváhajte a přihlaste se nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání – minimálně SŠ ekonomického směru
5 let odpovídajících zkušeností v oblasti účetnictví
Znalosti české účetní legislativy
Znalost IFRS (mezinárodní účetní standardy) je výhodou
Zkušenosti s daňovými povinnostmi, a vztah ke mzdovému účetnictví
Znalost účetního systému Navision výhodou
Schopnot vidět fakta za čísly – čísla za fakty
Samostatnost, přesnost, spolehlivost a zodpovědnost
Dobré komunikační schopnosti – týmová spolupráce
Komunikativní znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3300232  Datum zveřejnění: 1.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000