Programátor robotů atraktivní mzda!

Job Leader Europe

česká lípa, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Okres Mladá Boleslav, Okres Česká Lípa, Okres Děčín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Off-line a on-line programování robota,
Základní parametrizace a kalibrace robota,
Oživení a uvedení do provozu,
Optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby,
Tvorba a řízení projektové dokumentace,
Řízení projektu, koordinace týmu programátoru robotu a koordinace s programátory PLC,
Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
Týden dovolené navíc - 25 dnů dovolené ročně
Měsíční prémie za výsledky práce a odměny, roční výkonnostní odměnu
Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
Dotované závodní stravování
Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
Sportovní a kulturní aktivitiy
Zvýhodněné mobilní tarify
Flexibilní pracovní dobu
Lokalita: Česká Lípa

Informace o náboru

Pojďte s námi chytnout příležitost za pačesy!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Chcete stát u zrodu něčeho nového, roboti a programování je Vaše záliba? Pokud se zvládnete domluvit v angličtině, tak jste právě kandidát/-ka, kterého/-u hledáme na pozici ROBOTIKA!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ strojní nebo elektrotechnická
vhodné i pro absolventy
znalost základů programování
orientace v technické dokumentaci
znalost přáce na PC - MS Office, SAP výhodou
znalost anglického jazyka, profesionální vystupování
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3302622  Datum zveřejnění: 5.2.2018