Marketingový specialista / specialistka mzda od 26.000 Kč

Job Leader Europe

Místo práce
Teplice, Okres Děčín, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

spoluvytváření marketingové prezentace společnosti (Facebook, Linkedlin, Youtube)
přímý marketing
analýzy, výzkumy, zajištění marketingových materiálů s produktovými specialisty
podporovat a realizovat marketingový plán
vytvářet firemní newsletter
cestovat po ČR a do zahraničí (cca 3x ročně)
komunikovat s centrálou v Německu a s externími partnery

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti
velmi příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
možnost využití cizích jazyků
příspěvky na závodní stravování
5 týdnů dovolené
sick days
pružná pracovní doba
práci s moderními technologiemi
formální i neformální zaměstnanecké akce
podpora sportovní činnosti
letní a zimní bonusy
každoroční valorizace mzdy

Informace o náboru

Máš zkušenosti s komplexním marketingem nebo si alespoň tento obor studoval? Seš kreativní typ s komunikativní angličtinou nebo němčinou?

Pokud ano, určitě čti dál ! Do našeho týmu hledáme novou posilu !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Do našeho týmu hledáme novou posilu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ nebo VŠ vzdělání (výhodou je zaměření na marketing, management, obchod)
praxi na podobné pozici min. 1 rok
pozice je vhodná i pro absolventy marketingového oboru s kratší praxí
kreativní mysl, vizionář
proaktivní, dynamický přístup k práci, zodpovědná a příjemná osobnost
komunikativní znalost češtiny,angličtiny a/nebo němčiny
zkušenosti s grafickými editory (Adobe, Corel)
velmi dobrou znalost MS Office
komunikativní a dynamickou osobnost
reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3335456  Datum zveřejnění: 14.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26000