Plánovač/ka výroby s flexibilní pracovní dobou

Job Leader Europe

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Okres Děčín, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

efektivní plánování výroby na základě požadavků projektových,manažerů/obchodních týmů
kontrola plnění plánu
plánování/zadávání nových projektů do výroby
sledování stavu projektů na denní bázi
zadává/aktualizuje data v informačním systému společnosti
komunikace s obchodními tými o stavu projektů na denní bázi
pravidelná komunikace se všemi odděleními v rámci závodu
práce na neustálém zlepšování procesu plánování
dodržování systému jakosti QMS v rozsahu výkonu funkce

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusový systém odměňování
firemní vzdělávací kurzy
flexibilní pracovní doba
stravenky
mzda: od 25 000 Kč
lokalita: Ústí nad Labem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Máte zkušenosti z výrobních společnosti z oddělení plánování? My zrovna někoho takového hledáme. Pošlete nám svůj životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

AJ - pokročilá slovem i písmem
dobré organizační a komunikační schopnosti
dobrá znalost práce na PC (MS Office)
schopnost rychlé reakce - řešení vzniklých problémů
ochota učit se nové věci
schopnost pracovat samostatně i v týmu
proaktivní přístup
zkušenost s plánováním výroby výhodou
zkušenosti z výrobního prostředí výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3335477  Datum zveřejnění: 14.3.2018