Konstruktér ve strojírenství

Job Leader Europe

Místo práce
Česká Lípa, Liberecký kraj, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Návrh a realizace konstrukčních řešení výrobků v souladu s technickým zadáním.
- Spolupráce s obchodním oddělením při prvotním návrhu technického řešení.
- Komunikace se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky v průběhu vlastní realizace
- Budete vypracovávat a kompletovat výrobní technické dokumentace.
- Budete předávat stoje k realizaci do výroby.
- Změnová řízení budete mít též na starosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Perspektivní a velmi zajímavou práci ve stabilní společnosti
- Zaškolení, které Vás provede vším potřebným
- Motivující finanční ohodnocení vyplácené v garantovaném termínu
- Systém talentmanagementu, který Vám umožní se rozvíjet jak profesně, tak osobně.
- Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
- Pravidelnou zpětnou vazbu od nadřízeného.
- Plovoucí pracovní dobu
- Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, které Vám zpříjemní nejen Vaši práci (příspěvek na penzijní připojištění, 13.plat, pastelkovné, příspěvek na dětskou rekreaci, a další)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Česká stabilní společnost hledá do svých řad strojaře tělem i duší, který chce být u zrodu něčeho nového. Jste energický/á a máte rád/a výzvy? Přihlaste se k nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (ideálně strojař)
- Samostatnost, vyzrálost a smysl pro zodpovědnost
- Praxi v konstrukci a orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci
- Komunikativní znalost AJ
- PC uživatelsky, znalost 3D CAD software (SolidWorks).
- Představivost a tvořivé myšlení
- Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3370668  Datum zveřejnění: 23.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou