Operátor stroje

Job Leader Europe

Místo práce
Nýřany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
13.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsluha a seřízení extruzních strojů řízených počítačem
• dodržování výrobních a technologických postupů
• obsluha dalších strojních zařízení ( chlazení, sila, sušička)

Zaměstnanecké výhody, benefity

svoz z Plzně do Nýřan
příplatky
roční navyšování mezd
stravenky
příjemný kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Obaly a obalový materiál
Naše firma Pebal s. r. o. byla založena v Plzni v roce 1995 a v současnosti patří mezi jednoho z největších specialistů na obalový materiál v České republice. V naší široké nabídce si můžete vybrat obalový materiál pro nejrůznější oblasti použití - obalový materiál vyrábíme a dodáváme v mnoha provedeních podle přání a potřeb našich zákazníků. Mezi hlavní produkty naší společnosti patří polyetylenové fólie, výrobky z nich (pytle, sáčky, igelitové tašky a další - specializujeme se především na výrobu fólií na balení časopisů a katalogů) a osmibarevný flexotisk.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

operátor

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
• zájem učit se a rozvíjet své znalosti
• zodpovědnost
• manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3468786  Datum zveřejnění: 13.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000