Vychystání/pickování zboží ve skladu - P10!

Job Leader Europe

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
21.2.2019
Mzdové podmínky (brutto)
24. - 30.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vychystávání zboží ve skladu
- kontrola vychystaného zboží se čtečkou
- příprava objednávek podle dodacího listu (bez čtečky)
- obsluha paletového vozíku bez nutnosti praxe
- účast na inventurách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- mzda až 30.000 Kč
- pracoviště P10 Michle– výborná dostupnost MHD
- nástup IHNED, dlouhodobá práce
- motivační systém odměňování a hodnocení výkonu
- příspěvek na dovolenou, kulturu, zdraví a vzdělávání
- stravenky v hodnotě 80,- Kč/den, možnost využít jídelnu
- dovolená navíc (23 dní)

Informace o náboru

- praxe ve skladu nebo na obdobné pozici
- fyzickou zdatnost a manuální zručnost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu a třísměnném provozu
- čistý trestní rejstřík

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Česká stabilní společnost působící na trhu již 25 let. Působí v oblasti velkoobchodního prodeje a dodávání zboží

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

výroba, doprava a logistika, potravinářství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Do prosperující české společnosti hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Balení zboží ve skladu - picker / ka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3498876  Datum zveřejnění: 21.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24. - 30.000 Kč