Práce s elektronikou – bonus 10.000Kč

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22.000Kč-25.000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš zajímavou a nevšední práci?
Pro naše významného klienta hledáme operátory/operátorky výroby.
Co se tam dělá?
• Kontrola reklamovaného zboží
o Notebooky
o Navigace
o Herní konzole
Co bude tvým denním chlebem?
• Rozbalit zboží, připojit na diagnostiku, malé opravy, následné čištění a zabalení zpět do krabice
• Je to práce na 3 směny, na které ti pomůžeme se dostat svozovým autobusem z Opatova zcela zdarma. Pracoviště je tedy na Praze Východ - Jažlovice u Říčan
Co bys měl umět?
• Aby ti práce s elektronikou nebyla cizí – jednoduchá práce s PC
• A samozřejmě abys zvládal/a i tu manuální práci

Díky této práci si přijdeš na pěkné peníze a to je ze začátku 22.000,-Kč, po 3. měsících 25.000,-Kč.

Našich lidí si vážíme, proto ti nabízíme ještě po 4. odpracovaných měsících 10.000,-Kč.

Zaujalo tě to?
Tak zavolej na telefonní číslo 778 772 555 či odpověz pomocí formuláře dole, my si s tebou sjednáme osobní schůzku u nás a vše rádi vysvětlíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

svozový autobus zdarma, příspěvek na stravování do kantýny, multisportkarta, 5 týdnu dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

reklamace elektrotechnických zařízení

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost elektroniky, manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3507508  Datum zveřejnění: 3.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000Kč-25.000Kč