Operátor/ka skladu - až 26.000 Kč + ubytování

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 26000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového šikovného člena našeho týmu na pozici Operátor výroby! Budeš to ty?

✓ Jednoduché čištění zařízení od prachu a nečistot
✓ Drobné opravy a výměny komponentů
✓ Vkládání dat do PC

V případě zájmu o více informací volejte na personální odd. Martině Kráľové na ☎ 773 779 855, případně nám zašlete životopis na [email protected] a my se Vám ozveme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

✓ Mzda až 26.000,-
✓ Možnost ubytování
✓ Svozové autobusy ZDARMA - Praha Opatov, Říčany, Kladno
✓ Náborový příspěvek 10.000,-
✓ Dovolená navíc (25 dní)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost zabývající se elektro průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

✓ Základní znalost PC
✓ Ochota pracovat ve 3 směnném provozu, 8 hodinové směny, VÍKENDY VOLNÉ !

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3578955  Datum zveřejnění: 15.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 26000 Kč