Warehouse manager

Job Leader Europe

Místo práce
Teplice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do stabilní, zavedené, prosperující společnosti hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

•Týden dovolené navíc
•Možnost dalšího vzdělávání nebo rozšíření kvalifikace
•Sympatické a přátelské pracovní prostředí a skvělý kolektiv
•Zaměstnání na dobu neurčitou
•zvýhodněné stravování
•Odměna za loajalitu
•Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:

•Veškeré operace související s provozem skladu
•Řízení příjmu, skladování a výdeje materiálu, efektivně a bez materiálních nebo finančních ztrát
•Zadávání, reportování a kontrola přesnosti dat ve skladovacím software (SAP)
•Zajišťění cycle countů a inventur dle plánu nebo momentální potřeby
•Zodpovědnost za veškerá strojní zařízení a vybavení související s provozem skladu (regály, VZV, paletové vozíky, SW & HW, atd.)
•Zajištění prevence a kontroly ztrát, škod, krádeží, neefektivity a případných zranění
•Komunikaci se všemi ostatními odděleními a kolegy

Požadujeme:

•SŠ/VŠ vzdělání
•Velmi dobrou znalost Microsoft Office, zejména Excel (QAD/SAP výhodou)
•Zkušenosti v oboru (3-5 let v logistice)
•Velmi dobrou znalost AJ (podmínkou !!!)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost nabízí zajímavou práci v rostoucím mezinárodním, dynamickém, přátelském a moderním pracovním prostředí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3626794  Datum zveřejnění: 22.3.2019